Ми працюємо: 848 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

12 червня стартує конкурс на посаду керівника столичної комунальної ветеринарної лікарні

Пятниця, 09 Червень, 2017

Відповідне рішення було прийнято 7 червня на першому засіданні постійно діючої конкурсної комісії при Департаменті міського благоустрою та збереження природного середовища.

 

Оголошення про початок прийому документів від кандидатів на посаду директора КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» має бути опубліковане 12 червня на офіційному сайті міської влади. Конкурсний відбір по трьом іншим комунальним підприємствам (комунальні підприємства по утриманню зелених насаджень Голосіївського, Подільського та Солом’янського районів), зазначеним у порядку денному засідання (http://dmb.kievcity.gov.ua/files/2017/6/6/poryadok.pdf), було відкладено до жовтня.

 

Також на засіданні обрали голову та секретаря конкурсної комісії. Головою комісії став директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук, секретарем – Павло Тесленко, депутат Київради від депутатської фракції «Єдність».

 

До наступного засідання, яке відбудеться 19 липня, буде розроблений регламент роботи комісії. За цей час члени конкурсної комісії матимуть змогу ознайомитись із документами про поточний стан та фінансову звітність КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

 

Нагадаємо, що зараз триває відбір представників громадських організацій до складу конкурсної комісії при Департаменті економіки та інвестицій КМДА. Детальніше на сайті - http://korupcii-v-kyevi.net/news/pro-konkursnu-kom%D1%96s%D1%96yu-pri-departament%D1%96-ekonom%D1%96ki-ta-%D1%96nvestic%D1%96j-kmda

 

Нагадуємо, що від громадськості Антикорупційна рада погодила до складу конкурсної комісії Олексія Коваленко (Форум допомоги тваринам UA-VET) та Катерина Андрєєва (ГО «Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива»). 

 

Ініціатива з моніторингу призначення керівників комунальних підприємств за конкурсом реалізовується в рамках проекту «Більше фактів для діалогу», який виконує IWPR Ukraine за підтримки МЗС Королівства Нідерландів в співпраці з Антикорупційною радою при Київському міському голові.

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами