Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

18.01.2017

Четвер, 19 Січень, 2017

Центральним питанням засідання стало делегування кандидатів від громадськості на участь у конкурсних комісіях для обрання керівництва комунальних підприємств Києва.

 

Антикорупційна рада відповідно до Положення про конкурсний відбір (http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4848/doc/1471019764.html) також бере участь у формуванні конкурсних комісій для визначення кандидатів на посади керівників КП. До кожної такої комісії мають входити 2 представники від громадських організацій, яких і погоджує Антикорупційна рада. Цього разу до постійно діючої конкурсної комісії Департаменту транспортної інфраструктури та конкурсної комісії з визначення кандидатів на посаду КП «Освітня агенція міста Києва» на розгляд Антикорупційної ради було подано заявки від 15 представників громадських організацій.

 

Враховуючи той факт, що делегувати можна буде лише по 2 особи у кожну конкурсну комісію, перед членами Антикорупційної ради стояло непросте завдання визначити найбільш спроможних бути активними та фаховими членами конкурсних комісій. В результаті тривалих співбесід, розбавлених дискусіями та експресивними виступами окремих кандидатів, до другого етапу розгляду кандидатур (електронного голосування всіма членами Антикорупційної ради) було обрано 5 кандидатів у конкурсну комісії при Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

 

«Конкурсна комісія – це не інструмент боротьби когось проти когось. Сюди не йдуть з метою відкриття кримінальних справ. Це механізм вибору професійного управлінця на посаду. Завдання членів конкурсної комісії обрати професійного, ефективного і чесного керівника комунального підприємства», -  нагадав кандидатам до конкурсної комісії член Антикорупційної ради Петро Макаренко.

 

До другого етапу визначення представників до конкурсної комісії, яка створюється Департаментом освіти КМДА, у результаті розгляду поданих документів було обрано лише одного кандидата. Для того, щоб делегувати двох представників антикорупційної громадськості, як того вимагає Положення, члени Антикорупційної ради вирішили продовжити термін прийому пропозицій від громадськості. Аналогічне рішення про повторний відбір кандидатів від громадськості було прийнято по конкурсних комісіях при Департаменті промисловості та підприємництва та Департаменті охорони здоров’я КМДА. Детальніше про строки подання документів та вимоги буде повідомлено у оголошеннях на офіційних ресурсах Антикорупційної ради. 

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами