Ми працюємо: 821 день

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Антикорупційна рада та депутати обговорили Рамкову антикорупційну програму

Четвер, 14 Липень, 2016

Вчора, на засіданні робочої групи Антикорупційної ради експерти разом із депутатами профільної комісії Київради розглянули пропозиції та зауваження до Рамкової антикорупційної програми.

 

Від Постійної комісії Київради з питань дотримання законності, правопорядку та запобіганню корупції були присутні депутати Олег Бондарчук (фракція «Всеукраїнське об’єднання «Свобода»), Андрій Осадчук (фракція «Об’єднання «Самопоміч») та Юрій Сиротюк (фракція «Всеукраїнське об’єднання «Свобода»). Також у роботі взяв участь Віталій Павлик, депутат від фракції «Єдність».

 ​Основним питанням стало опрацювання зауважень до Рамкової антикорупційної програми, наданих підрозділами КМДА. Було прийняте рішення провести додаткові зустрічі та запросити на них посадовців, які надали свої пропозиції та зауваження.

Нагадаємо, що Рамкова антикорупційна програма для міста Києва направлена на розгляд до дев’яти депутатських комісій Київради. Комісія з питань місцевого самоврядування, Комісія з питань регламенту, Комісія з питань культури та Комісія з питань торгівлі вже підтримали цей проект рішення. Інші п’ять комісій продовжують опрацьовувати документ.

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами