Ми працюємо: 848 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Антикорупційна рада виступає за оприлюднення повного переліку АГЗП

Вівторок, 21 Червень, 2016

Антикорупційна рада прийняла рішення рекомендувати Київському міському голові Віталію Кличку дати доручення КМДА оприлюднити повний перелік автогазозаправних пунктів (АГЗП) у столиці. 

Відповідні рекомендації озвучив під час засідання Антикорупційної ради Андрій Мирошніченко.

 

«Антикорупційна рада рекомендує Київському міському голові надати доручення відповідним структурним підрозділам КМДА щодо оприлюднення та постійного оновлення повного переліку АГЗП, які мають дозволи на розміщення та повного переліку АГЗП, що встановлені без дозволів», - заявив Андрій Мирошніченко, член Антикорупційної ради при Київському міському голові 

 

Серед інших рекомендацій, наданих Київському міському голові Антикорупційною радою: 

 

  • - терміново переглянути процедуру виявлення та здійснення демонтажу встановлених без наявності дозвільної документації АГЗП, забезпечивши її прозорість та унеможливлення вибіркового підходу;
  • - звернути увагу на те, що у діяльності незаконно встановлених АГЗП мають місце порушення норм податкового та трудового законодавства.

 

Відповідні рекомендації були підтримані учасниками засідання Антикорупційної ради.

 

Нагадаємо, що за даними Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА у Києві працюють 243 незаконних АГЗП. За інформацією Головного управління ДСНС України у м. Києві з початку цього року у столиці було демонтовано 166 незаконних АГЗП. Останній демонтаж відбувся 19 квітня. 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами