Ми працюємо: 848 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

ЧОТИРИ ДЕПАРТАМЕНТИ КМДА ФОРМУЮТЬ КОНКУРСНІ КОМІСІЇ

Четвер, 09 Лютий, 2017

У чотирьох департаментах КМДА оголошено про створення конкурсних комісій для відбору кандидатів на керівництво підпорядкованими комунальними підприємствами.

 

На виконання рішення Київради від 21 липня 2016 року № 786/786 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектору економіки в місті Києві» відразу у чотирьох структурних підрозділах КМДА оголосили про створення відповідних конкурсних комісій.

Конкурсні комісії, до яких обов’язково мають входити по 2 представники від громадських організацій, погоджених Антикорупційною радою, обиратимуть кандидатів на керівництво комунальними підприємствами.

Нижче наведений перелік департаментів, які оголосили про створення конкурсних комісій.  Інформація зібрана експертами Антикорупційної ради при Київському міському голові.

 

 

Нагадуємо, що Антикорупційна рада при Київському міському голові запрошує громадськість долучитися до роботи конкурсних комісій, які обиратимуть кандидатів на посади керівників комунальних підприємств Києва. Для участі у комісії представники громадських організацій мають надати наступні документи:

 

1. Лист від організації, яка делегує представника/представників до конкурсної комісії. Лист має бути оформлений на офіційному бланку організації, за підписом керівника та проставленням печатки.

2. Коротке резюме від громадської організації про її діяльність у сфері протидії корупції, або про досвід представника/представників в сфері протидії корупції. Обсягом до 1 сторінки формату А4.

3. Заява від делегованого організацією представника/представників із зазначенням своєї згоди на участь у роботі конкурсної комісії. Підписується делегованим представником. 

4. Резюме або біографія делегованого організацією представника/представників до конкурсної комісії. Підписується делегованим представником. 

 

Документи (скановані з оригіналів) прохання надсилати на розгляд Антикорупційної ради при Київському міському голові на електрону пошту: radaanticor@gmail.com.

 

Детальніше про строки прийому документів та вимоги до представників громадських організацій читайте на сайті Антикорупційної ради

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами