Ми працюємо: 848 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Департамент транспортної інфраструктури КМДА повідомив про наявність 7 вакантних посад директорів підпорядкованих комунальних підприємств

Пятниця, 28 Липень, 2017

Ця інформація була озвучена на засіданні конкурсної комісії при Департаменті транспортної інфраструктури 28 липня. За словами секретаря конкурсної комісії Івана Шпильового, із 25 підпорядкованих КП на 6 підприємствах вакантні посади директорів, а ще мінімум одна посада звільниться 29 липня, коли закінчується контракт у діючого директора (КП «Київміськсвітло»).

 

Члени конкурсної комісії надали доручення голові та секретарю комісії підготувати графік проведення конкурсів на зайняття вакантних посад директорів КП, а також пропозиції щодо вимог та переліку документів, які будуть подавати претенденти. Вже на наступному засіданні, що відбудеться 8 серпня, комісія розгляне ці пропозиції.

 

Крім того на засіданні у серпні може бути прийняте рішення про початок конкурсного відбору на визначені підприємства, у тому числі і КП «Київтранспарксервіс», яким зараз керує в.о.

 

Також на засіданні комісія прийняла рішення звернутися до міського голови із пропозицією розглянути можливість підвищення зарплатні керівникам КП, яких будуть обирати за конкурсом, до ринкової для мотивування участі у конкурсному відборі професійних та досвідчених керівників. 

 

Слідкуйте за конкурсними відборами на #КонкурсиКП

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами