Ми працюємо: 848 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Експерти обговорили законопроект про реформування паркувальної сфери

Вівторок, 14 Березень, 2017

 

Вчора, 13 березня, в офісі «Реанімаційного пакету реформ» відбулося експертне обговорення на тему «Реформа сфери паркування: законопроект 5364» (презентація документу тут). 

 

Про проблему

 

Сфера паркування в Києві та Україні законодавчо до сих пір не врегульована. Не існує закону, який би визначав правила для водіїв, пішоходів, влади та громади в питаннях паркування. Це породжує безліч проблем та корупційних ризиків. Реформування паркувального простору столиці є одним із напрямів роботи Антикорупційної ради при Київському міському голові. На засіданнях робочих груп Антикорупційної ради постійно підіймаються питання про необхідність запровадження таких рішень, як: автоматизована система контролю паркувального простору, заміна паркувальників на інспекторів паркувального простору, які не матимуть контакту із готівкою при оплаті послуг з паркування, прозорість та відкритість надходжень зі сплати за паркування та інших

Великий масив проблемних питань у паркувальній сфері може бути вирішено вже найближчим часом, із прийняттям народними депутатами законопроекту №5364. Цей законопроект був розроблений за активної участі профільних експертів та представників громадськості. Наразі документ знаходиться на розгляді у профільному комітеті ВРУ.

 

Про захід

 

У вчорашньому заході взяли участь: ініціатор законопроекту № 5364, народний депутат України Антон Геращенко, співавтор законопроекту, головний консультант Апарату Верховної Ради України Павло Фролов, член авторського колективу законопроекту, депутат Київської міської ради Георгій Ясинський, представниця фракції «Самопоміч» Олена Сотник, члени Антикорупційної ради при Київському міському голові, експерти «РПР для Києва» Оксана Величко та Михайло Серебряков. Спеціально для участі в обговоренні приїхали представники «ЛКП «Львівавтодор».

Учасники піднімали питання відповідальності водіїв за порушення правил паркування, механізмів притягнення порушників, безготівкового розрахунку та подолання корупційних ризиків, пов’язаних із роботою паркувальників. Також, напередодні розгляду самого законопроекту у комітеті Верховної Ради України (документ розглядатимуть 15 березня), експерти та його розробники закликали всіх учасників обговорення та просто небайдужих до вирішення проблем паркувальної сфери допомогти із підтримкою законопроекту №5364

 

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами