Ми працюємо: 848 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Каса «Київтранспарксервісу» має бути відкритою для громадськості

Субота, 02 Липень, 2016

Антикорупційна рада рекомендує КП «Київтранспарксервіс» висвітлювати інформацію про щоденні надходження від паркування у Києві.

 

Таке рішення прийняли члени Антикорупційної ради на засіданні робочої групи. 

 

«Ми від Антикорупційної ради пропонуємо впровадити таку систему, яка б візуалізувала на сайті КП щоденні надходження від кожного паркувального майданчика у зручному для громадськості форматі. Я думаю, що для реалізації цього рішення керівництву Департаменту транспортної інфраструктури та КП достатньо мати волю і кількох ІТ - спеціалістів»,  - заявила на робочій групі Оксана Величко, член Антикорупційної ради та «Реанімаційного Пакету Реформ» для Києва.

 

За словами експерта, офіційна вартість паркомісця у центрі коштує 10 гривен/день, а сума надходжень не перевищує 14 грн/день, а місцями навіть 4 грн/день. Враховуючи те, що вільні паркомісця у центрі майже відсутні впродовж дня, середня сума від одного паркомісця має складати 80 грн/день, або по 10 грн за 8 годин (тривалість робочого дня). Взагалі неврегульованим є нічне паркування, дохід від якого залишається у тіні. Експерти Антикорупційної ради впевнені, що змінити ситуацію може прозорість та відкритість у роботі комунального підприємства і намір керівництва міста сприяти врегулюванню галузі.

 

«Ми просимо, щоб були оприлюднені фінансові документи КП та статистика надходжень була доступна у відкритому доступі в електронному форматі. Паркування – велике джерело чорного налу, де паркувальники звикли заробляти за принципом: «собі і нагору». Вони ніколи не відмовляться від цього заробітку і через це мають бути звільнені, а змість них мають бути найняті контролери, які ніколи не братимуть у руки готівку», - заявила Оксана Величко.

 

Нагадаємо, що в Антикорупційній раді при Київському міському голові працює робоча група з паркування, до складу якої входять експерти, представники громадських організацій, керівництво КП «Київтранспарксервіс». Засідання групи проходять щовівторка. 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами