Ми працюємо: 848 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Керівника «Київського крематорію» обиратимуть за спеціально розробленим алгоритмом

Пятниця, 04 Серпень, 2017

Цей алгоритм разом із порядком оцінювання кандидатів були затверджені конкурсною комісією.

 

Сьогодні, після тривалої перерви (останнє засідання відбулося 21 квітня), на засідання зібралася постійно діюча конкурсна комісія при Департаменті житлово-комунальної інфраструктури КМДА. Головним питанням порядку денного було обговорення розроблених членами комісії критеріїв оцінювання кандидатів на посади керівників КП та їхніх конкурсних пропозицій.

 

«В результаті спільної роботи із представниками Антикорупційної ради та громадськості ми напрацювали доповнення до регламенту роботи комісії, які визначають критерії та порядок оцінювання кандидатів на посади керівників комунальних підприємств, та конкурсних пропозицій, які вони презентуватимуть нашій комісії», - зазначив на початку засідання голова конкурсної комісії Петро Пантелєєв.

Механізм оцінювання отримав назву «Алгоритм визначення не більше двох кандидатів на одну керівну посаду, які вносяться суб’єкту, що здійснює призначення». Ініціатором і головним розробником алгоритму став представник громадськості у складі комісії, заступник голови Антикорупційної ради Володимир Брущенко.

 

Даний алгоритм визначає етапність розгляду та чіткі критерії оцінки робіт і виступів кандидата на посаду директора КП та його конкурсних пропозицій та часові рамки презентацій кандидатів.

 

Конкурсні роботи будуть оцінюватися за дев’ятьма критеріями. Окремо конкурсна комісія розробила ще вісім додаткових критеріїв для оцінки співбесід, що проводитимуться із кожним кандидатом.

 

 

 

На думку Володимира Брущенко, члена комісія та представника ГО «Антикорупційний комітет Майдану» запропоновані критерії дозволять обрати найбільш компетентних та підготовлених кандидатів на керівництво комунальними підприємствами.

 

«Алгоритм визначення кандидатів – це є послідовність дій, спрямованих на досягнення чіткого результату. А саме - обрання двох кандидатів, які будуть направлені меру для визначення керівника комунального підприємства. В алгоритмі ми спробували врегулювати процес відбору таким чином, щоб уникнути форс-мажорних випадків, втрати часу і в цілому роботи комісії «вхолосту». Критерії оцінки, в свою чергу, допоможуть більш глибоко проаналізувати конкурсні пропозиції і виступи кандидатів під час співбесіди. Прямо кажучи, критерії в своїй сукупності відповідають на запитання «яким має бути керівник комунального підприємства», - зазначив Володимир Брущенко.

 

Члени конкурсної комісії одноголосно підтримали запропоновані порядок і критерії оцінювання та внесли відповідні зміни в регламент своєї роботи. За затвердженим порядком будуть обиратися кандидати на всі вакантні посади керівників підпорядкованих Департаменту житлово-комунальної інфраструктури комунальних підприємств. «Київський крематорій» стане першим підприємством, на якому буде випробувана ця модель відбору. Після практичного апробування цей алгоритм та порядок оцінювання може бути запропонований іншим конкурсним комісіям. 

 

 

 

 

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами