Ми працюємо: 848 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Київське інвестиційне агентство буде реформовано

Четвер, 23 Червень, 2016

Київський міський голова підписав розпорядження про створення робочої групи із підготовки нормативно-правових актів та інших документів з питань вдосконалення механізму залучення інвестицій (текст розпорядження)

 

Таке рішення прийнято за результатами засідання Антикорупційної ради при Київському міському голові, де було напрацьовано відповідні рекомендації.

 

Основними завданнями робочої групи є проведення аналізу проблемних питань та підготовка пропозицій для вдосконалення механізмів залучення нових інвестицій у розвиток столиці.

Це рішення стало першим кроком на шляху до підвищення ефективності роботи КП «Київське інвестиційне агентство» (КІА) та мінімізації корупційній ризиків, на наявності яких неодноразово наголошували члени Антикорупційної ради. Експерти звертали увагу на такі проблеми, як відсутність чітко визначених критеріїв оцінювання ефективності та привабливості інвестиційних проектів, які подаються на розгляд до КІА, монопольне право агентства на представлення міської влади у взаємовідносинах із інвесторами та інші. На непрозорості процедури проведення інвестиційних конкурсів наголошували у своїх висновках експерти Американської торговельної палати в Україні.

Ці та інші зауваження мають бути враховані новою робочою групою, до складу якої увійшли двоє представників Антикорупційної ради, Олеся Архипська (Transparency International Україна) та Оксана Величко (Реанімаційний Пакет Реформ).

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами