Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Комісія Київради з питань ЖКГ підготує свої зауваження до Рамкової антикорупційної програми

Понеділок, 04 Липень, 2016

Депутати постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу вирішили напрацювати зауваження до проекту Рамкової антикорупційної програми та розглянути його повторно на наступних засіданнях комісії.

 

Таке рішення було прийнято депутатами після тривалої та жвавої дискусії. В ході обговорення частина депутатів пропонувала зняти рішення з розгляду комісії, інші члени комісії надавали свої зауваження та пропозиції. На підтримку Рамкової антикорупційної програми висловилися члени комісії Олег Костюшко (фракція «Солідарність») та Костянтин Богатов (фракція «Об’єднання «Самопоміч»).

 

 «Мене влаштовують такі пропозиції у цій антикорупційній програмі, як конкурси для призначення директорів КП, нові тарифні сітки в сфері ЖКГ та інновації щодо пошуків донорів для прозорої зарплатні керівникам КП, особливо де є високі корупційні ризики. Ця програма  дуже потрібна місту. Вона не ідеальна, але якщо ми не готові її відредагувати, то треба приймати такою», - висловився на підтримку проекту рішення Костянтин Богатов, депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч».

 

У результаті депутати прийняли рішення взяти час до наступного засідання для детальнішого вивчення Рамкової антикорупційної програми і після цього повторно розглянути питання.

 

Раніше аналогічне рішення було прийнято на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Тоді депутати  рекомендували розробникам програми опрацювати надані зауваження до тексту документу.

Нагадаємо, що проект рішення про Рамкову антикорупційну програму вже підтриманий постійними комісіями Київради з питань регламенту та депутатської етики та з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зав’язків. 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами