Ми працюємо: 821 день

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Комісія з культури підтримала Антикорупційну програму

Середа, 06 Липень, 2016

Депутати Постійної комісії Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики одноголосно підтримали проект рішення Рамкової антикорупційної програми для Києва

Презентував депутатам комісії Рамкову антикорупційну програму Андрій Мирошніченко, член Антикорупційної ради при Київському міському голові.

 

«Рамкова антикорупційна програма – це перший випадок, коли такого рівня документ для затвердження Київрадою розроблявся не тільки працівниками КМДА, але і із залученням великої кількості експертів, у тому числі з «Реанімаційного Пакету Реформ» для Києва, Transparency International Україна, GIZ в Україні», - розповів депутатам Андрій Мирошніченко.

 

За словами експерта, у запропонованому на розгляд депутатів документі прописані зміни системи управління містом, визначені механізми забезпечення прозорості та відкритості місцевої влади для громадян.

Безпосередньо комісії з культури у програмі стосуються питання налагодження механізмів інформування громадськості про антикорупційні заходи, конкурсне обрання керівників комунальних закладів культури, відкритість та прозорість у роботі чиновників відповідних виконавчих структур.

З боку присутніх на засіданні представників громадськості були висловлені пропозиції до розробників програми передбачити забезпечення онлайн-трансляції засідань Київської міської радим та звітність департаментів КМДА перед громадськістю щодо виконання цільових програм.

 

 «У програмі передбачено, що всі данні, які стосуються діяльності міської влади, мають бути відкриті, якщо це не обмежено спеціальними законами. Є окрема частина, присвячена звітності щодо цільових міських програм. Але ми у програмі пішли ще далі. Ми не тільки говоримо про звітність влади, ми говоримо про залучення громадськості на всіх етапах формування цільових програм», - прокоментував пропозицію громадськості Андрій Мирошніченко, член Антикорупційної ради при Київському міському голові.

 

Після обговорення, депутати комісії одноголосно та без зауважень прийняли проект рішення про затвердження Рамкової антикорупційної програми для міста Києва.  

 

Нагадаємо, що проект рішення про Рамкову антикорупційну програму вже підтриманий постійними комісіями Київради з питань регламенту та депутатської етики та з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зав’язків.

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами