Ми працюємо: 848 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

КОНКУРС НА КЕРІВНИЦТВО «КИЇВТРАНСПАРКСЕРВІСОМ»

Вівторок, 08 Серпень, 2017

До цього часу комісія обиратиме нового керівника «Київшляхмісту» та ШЕУ Деснянського району

 

Відповідні рішення були прийняті сьогодні на засіданні конкурсної комісії при Департаменті транспортної інфраструктури КМДА. Члени комісії визначили, що конкурси на вакантні посади керівників КП, підпорядкованих Департаменту, будуть проводитись в кілька черг.

Перша черга – два підприємства: КП «Київшляхміст» та Шляхово-експлуатаційне управління Деснянського району – стартує 14 серпня. В цей день буде опубліковане оголошення про початок відбору та вимоги до кандидатів. На засіданні комісія прийняла рішення, шо вимоги до кандидатів відповідатимуть зазначеним у Положенні про конкурсний відбір, серед яких основні це вища освіта рівня спеціаліст або магістр, досвід управління підприємством незалежно від форми власності, володіння державною мовою.

 

В другу чергу, 27 вересня, буде оголошено конкурс на керівника КП «Київтранспарксервіс». Таке відтермінування, за словами членів комісії, дозволить дізнатись більше про подальшу долю підприємства, враховуючи зміни в його роботі з 10 серпня.

Також на засіданні обговорили питання зарплати майбутніх керівників КП. Конкурсна комісія вже звернулася до міського голови із проханням роз’яснити, чи існує можливість збільшення поточної зарплати для директорів КП до конкурентної. Це дозволить залучити до участі у конкурсі професіоналів на ринкових умовах.

Детальніше у відеозаписі 

 

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами