Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

КОНКУРСНА КОМІСІЯ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ ПОСПІЛЬ НЕ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Вівторок, 11 Липень, 2017

Через перенесення засідання постійно діючої конкурсної комісії при Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА досі не оголошено конкурсний відбір на посади керівників КП «Житній ринок», КП «Київський іподром», КП «Міський магазин» та КП «Світоч», якими зараз керують виконувачі обов’язків.

 

7 липня відбулося друге засідання постійно діючої конкурсної комісії при Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА. Але тривало засідання недовго. При розгляді першого питання депутатом Київради та членом конкурсної комісії Олександром Бродським була висунута пропозиція щодо перенесення засідання «до того моменту, коли діяльність комісії буде переведена в правову площину». За словами депутата, діючий склад комісії є нелегітимним через відсутність в комісії представників всіх депутатських фракцій Київради.

 

Заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва та одночасно голова конкурсної комісії Наталія Кондрашова повідомила про те, що відповідний лист із проханням делегувати депутатськими фракціями своїх представників було надіслано на заступника міського голови – секретаря Київради. Але не зважаючи на це, на другому засіданні делегованих від депутатських фракцій представників в складі комісії не було. Як пояснив депутат Олександр Бродський, фракції не отримали вчасно відповідне звернення від секретаря Київради. Це, на його думку, є причиною для переносу засідання.

 

В свою чергу представник громадської організації в складі комісії, погоджений раніше Антикорупційною радою, Ігор Єгоров (ГО «Антикорупційний підприємницький фронт») зазначив, що делегування своїх представників фракціями є не обов’язком, а правом, яким вони можуть або скористатися, або ні. І тому він не вбачає причин для переносу засідання.

 Ігор Єгоров (ГО «Антикорупційний підприємницький фронт»)

Незважаючи на ці аргументи, члени комісії вирішили перенести засідання та звернутися до юридичного управління КМДА за роз’ясненням, чи були вчасно повідомлені депутатські фракції про лист заступника міського голови щодо делегування своїх представників до комісії. До того часу, поки не буде отримано юридичну відповідь, засідання проводитись не будуть.

Нагадаємо, що на першому засіданні члени конкурсної комісії прийняли рішення звернутися до Київського міського голови, а Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА – до всіх депутатських фракцій Київради із пропозицією внести зміни до тексту Положення в частині включення представників депутатських фракцій до складу комісії. Детальніше в протоколі. Дані пропозиції були підготовлені Департаментом та направленні на розгляд КМДА.

 

Коментуючи засідання конкурсної комісії, головний розробник Положення про конкурсний відбір, експерт групи «РПР – Київ» Михайло Серебряков зазначив, що:

«Група «Реанімаційний Пакет Реформ для Києва» витратила не один рік на розробку та адвокацію Положення про конкурсний відбір керівників КП. За цей час ми встигли вивчити його вздовж і поперек. Положення про конкурси прямо зазначає, що повне укомплектування конкурсних комісій з боку фракцій є їх правом, а не обов’язком. Інакше б жодного конкурсу в міста взагалі не відбулося. КМДА і так адмініструє конкурсну процедуру не вельми оперативно - не треба додавати ще й надумані для цього підстави».

 

ДОВІДКА:

Про склад конкурсної комісії та делегатів від депутатських фракцій:

 

Відповідно до Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві, стаття 4. «Формування складу конкурсної комісії», «депутатські фракції, про створення яких було оголошено на першій сесій Київської міської ради чергового скликання, можуть делегувати по 1 представнику експертного фахового середовища у відповідній галузі економіки (господарювання), що відповідає сфері діяльності відповідного суб’єкта господарювання, до складу конкурсної комісії».

Конкурсна комісія вважається повноважною в разі визначення більше половини від її складу, визначеного відповідно до частини третьої статті 4 Положення про конкурсний відбір. В складі постійно діючої конкурсної комісії при Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА 11 осіб, що складає більше половини від складу комісії, визначеного Положенням.  

 

Про публікації протоколів засідань конкурсної комісії:

 

 Станом на 11 липня протокол другого засідання постійно діючої конкурсної комісії при Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА не оприлюднено, не зважаючи на ст. 5 «Організація роботи конкурсної комісії» де вказано, що «Копія протоколу разом з доданими до протоколу окремими думками (у разі наявності) не пізніше наступного робочого дня після завершення засідання, з урахуванням часу, відведеного на складання окремої думки, надсилаються секретарем конкурсної комісії структурному підрозділу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), якому підпорядкований відповідний суб’єкт господарювання. Конкурсна комісія оприлюднює скановані копії протоколу засідання та доданих до нього текстів окремої думки на Єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва kievcity. gov. ua невідкладно після надсилання структурному підрозділу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (районній в місті Києві державній адміністрації), якому підпорядкований (до сфери управління якого віднесено) відповідний суб’єкт господарювання комунального сектора економіки». 

 

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Схожі новини

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами