Ми працюємо: 756 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА

"Корупція гальмує всі реформи в Україні", - посол Німеччини Крістоф Вайль

Пятниця, 25 Вересень, 2015

Корупція гальмує реформи, яких чекає не тільки Захід, а й пересічні українці.

Про це заявив посол Німеччини Крістоф Вайль під час конференції в Київраді. Мовляв, в Україні має негайно заробити національне антикорупційне бюро. Яке поки бореться з хабарниками тільки на папері.

 

Створення Антикорупційного агентства - найбільш розсудлива реформа. У той же час вона, а також судова реформа повинна впроваджуватися швидше. Крім того, корупція процвітає не тільки на найвищому рівні, а й на місцях. Це як ракова пухлина, яку треба терміново видалити,
- зазначив посол Німеччини в Україні Крістоф Вайль.

 

У той же час в мерії похвалилися новим сайтом Антикорупційного ради. Однак голова фракції Об'єднання "Самопоміч" Сергій Гусовський говорить, цей орган не зможе працювати ефективно.

 

Очолює антикорупційний рада при міському голові сам міський голова, тобто контролюючий орган очолює той, кого цей орган повинен контролювати, я думаю, що це очевидна помилка і вона повинна бути виправлена. Це є частиною моєї програми, як кандидата на позицію міського голови,
- запевняє голова фракції Об'єднання "Самопоміч" в Київраді Сергій Гусовський.

 

Крім того, щоб викорінити в столиці корупцію, слід провести аудит всіх комунальних підприємств, переконаний депутат. Тим часом навіть результатів, обіцяної ще в лютому перевірки в Київському метрополітені, досі ніхто не бачив.
А найбільшою проблемою є політична корупція. У цьому згодні всі експерти. Мовляв, до влади мають приходити нові політсили, які не мають скелетів у шафах.

Чекаємо на Вас:

Слідкуйте за нами

Пошук