Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Німецькі фахівці вчили чиновників КМДА розпізнавати корупційні загрози

Вівторок, 26 Липень, 2016

Завершився дводенний семінар «Підготовка проведення аналізу корупційних загроз та ідентифікація відповідних превентивних заходів для Київської міської державної адміністрації».

 

Організатором семінару є Бюро GIZ в Україні. У семінарі також взяли участь члени Антикорупційної ради при Київському міському голові.

 

Впродовж двох днів семінару учасники розглянули моделі аналізу корупційних загроз в роботі держслужбовців, питання класифікації, оцінки та виявлення корупційний ризиків, створення «атласів ризиків», механізми попередження корупції тощо. Німецькі спеціалісти Інго Зоргатц та Крістьян Друве розповіли про конкретні випадки та ситуації у роботі КМДА з точки зору попередження корупції, спираючись на підготовану Антикорупційною радою Рамкову антикорупційну програму.

 

Нагадаємо, що Рамкову антикорупційну програму вже підтримали депутати комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зав’язків, комісії  з питань регламенту та депутатської етики, комісії з питань культури, туризму та інформаційної політики, комісії з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики, комісії з питань транспорту, зв'язку та реклами, комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та комісії з питань ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу.

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами