Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

НА КЕРІВНИЦТВО МІСЬКИМ ТУРИСТИЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИМ ЦЕНТРОМ ПРЕТЕНДУЮТЬ 5 КАНДИДАТІВ

Середа, 17 Травень, 2017

16 червня відбулося чергове засідання конкурсної комісії, яка обиратиме кандидатів на вакантну посаду керівника КП «Київський міський туристично-інформаційний центр». На порядку денному були питання розгляду поданих від претендентів на посаду пакетів документів, визначення змісту інформації про кандидатів, яка буде опублікована на офіційних ресурсах та дати наступного засідання.

Про конкурсні комісії 

 

На розгляд конкурсної комісії надійшли документи від 5 осіб. Розглянувши документи комісія дійшла висновку, що всі пакети повністю відповідають вимогам Положення про конкурсний відбір (http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4848/doc/1471019764.html). Тому до наступного етапу конкурсного відбору комісія допустила всіх претендентів. Детальна інформація про кожного кандидата буде опублікована на офіційному порталі міської влади. 

 

До 18:00 6 червня всі кандидати мають підготувати та надати на розгляд комісії свої пропозиції щодо подальшого розвитку підприємства. На наступному засіданні, яке заплановане на 8 червня, кожен кандидат особисто презентує свої пропозиції, а комісія їх оцінюватиме.

 

Нагадаємо, що від громадськості до конкурсної комісії Антикорупційна рада погодила двох представників, Володимира Брущенко (ГО «Антикорупційний комітет Майдану») та Наталію Кривду (ГО «Культурна асамблея»). 

 

Ініціатива з моніторингу призначення керівників комунальних підприємств за конкурсом реалізовується в рамках проекту «Більше фактів для діалогу», який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Нідерландів в співпраці з Антикорупційною радою при Київському міському голові. 

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами