Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

НА КЕРІВНИЦТВО МІСЬКОЮ ВЕТЕРИНАРНОЮ ЛІКАРНЕЮ ПРЕТЕНДУЮТЬ ДЕСЯТЬ КАНДИДАТІВ

Середа, 19 Липень, 2017

Сьогодні відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії при Департаменті міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА. Комісія була створена розпорядженням міського голови від 23 травня. За цей час їй вдалося обрати голову і секретаря та розпочати конкурсний відбір на вакантну посаду керівника комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

 

До порядку денного було включено шість основних питань, серед яких затвердження регламенту роботи комісії, розгляд документів від претендентів на посаду керівника, визначення дати наступного засідання.

 

Запропонований Департаментом проект регламенту був затверджений із внесенням кількох доповнень стосовно кількісного складу комісії та порядку проведення співбесід із кандидатами. Так, члени комісії визначили, що для презентації конкурсної пропозиції кожному кандидату на посаду буде надано 10 хвилин.

 

Олексій Коваленко, представник від громадськості у складі комісії, член «Форуму допомоги тваринам UA-VET» зазначив, що на офіційному ресурсі КМДА не працює сторінка, присвячена конкурсній комісії, на якій має в обов’язковому порядку публікуватися інформація про засідання та роботу комісії.

 

 «Питання публічного висвітлення роботи комісії дуже важливе, і процес обрання керівників КП потребує публічності», - наголосив Олексій Коваленко.

 

Також він зазначив, що за кілька днів до засідання комісії в мережі Інтернет з’явилася інформація про претендентів на посаду керівника КП, ця інформація була оприлюднена ще до розгляду документів на засіданні конкурсної комісії.

«Звичайно це не є прямим порушенням норм Положення про конкурсний відбір, але нам варто звернути на це увагу, тому що офіційна інформація, яка подається про кандидатів, має подаватися саме нашою комісією»,  - заявив Олексій Коваленко.

 

Голова конкурсної комісії пообіцяв виправити ситуацію та врахувати зауваження представника громадськості.

 

Далі конкурсна комісія розглянула надіслані на участь у конкурсному відборі документи 10 претендентів на посаду керівника. Шляхом голосування по кожному претенденту комісією було прийняте рішення допустити всіх кандидатів до участі у наступному етапі відбору. 

 

До наступного засідання, що має відбутися 16 серпня, всі кандидати повинні підготувати свої конкурсні пропозиції, для чого їм буде надана інформація про поточний стан підприємства, копію статуту, результати аудиту та іншу важливу інформацію.

Детальніше про конкурсні відбори – http://korupcii-v-kyevi.net або #КонкурсиКП

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами