Ми працюємо: 821 день

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

На засіданні експертної ради презентували нові інструменти оцінки якості адмінпослуг

Вівторок, 04 Квітень, 2017

У п’ятницю, 31 березня, відбулося засідання Експертної ради з питань надання адміністративних послуг при Київському міському голові

 

Свої пропозиції щодо покращення якості надання адмінпослуг у Дніпровському районі презентував голова районної адміністрації Петро Онофрійчук. Експерти обговорили можливі варіанти облаштування районного ЦНАП. На проблеми із забезпеченням якісного та комфортного надання громадянам адміністративних послуг у цьому районі столиці неодноразово звертали увагу члени експертної ради. На першому засіданні про необхідність нагального вирішення цієї проблеми звертав увагу міський голова. На даному етапі експерти обговорюють можливості реконструкції існуючої будівлі районної держадміністрації для розміщення у ньому відділу ЦНАП.

 

Також на засіданні члени експертної ради Олеся Архипська, експерт Transparency International Україна, та Олександр Андрєєв, представник проектного офісу реформи адміністративних послуг, презентували аналітичні матеріали щодо порушень строків надання адміністративних послуг департаментами міської адміністрації та районними адміністраціями, а також відповідні проекти рішень для підвищення якості обслуговування громадян. Члени ради вирішили детальніше розглянути цю інформацію на наступному засіданні.

 

 

Член експертної ради Петро Макаренко презентував результати проведеного у співпраці з Центром партнерства та інновацій "Синергія" та проектом "Громадяни в дії" Українського незалежного центру політичних досліджень дослідження якості надання адмінпослуг у сфері реєстрації громадських об’єднань, а також розроблені експертами рекомендації. Також експерт презентував проект з оцінки якості надання адмінпослуг на основі методології Customer Journey Map (CJM). Висновки та рекомендації, наведені у презентаціях, взяті у роботу. Зокрема, заступник начальника Головного територіального управління юстиції в місті Києві - начальник управління державної реєстрації Віталій Сигидин погодився на подальшу спільну роботу для підвищення якості надання адмінпослуг киянам. Домовилися також найближчим часом для реалізації експертних пропозицій провести робочу зустріч за участю представників Головного теруправління юстиції столиці, Департаменту адмінпослуг КМДА, Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві, експертів від громадянського суспільства.

 

 

Нагадаємо, що ініціатором створення Експертної ради з питань надання адміністративних послуг свого часу виступила Антикорупційна рада при Київському міському голові. 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами