Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

НОВІ ПРАВИЛА ІНВЕСТИЦІЙНИХ КОНКУРСІВ НА КРОК БЛИЖЧІ ДО РОЗГЛЯДУ КИЇВРАДОЮ

Середа, 19 Липень, 2017

Профільна комісія Київради підтримала проект Положення про проведення інвестиційних конкурсів у місті Києві

 

            18 липня депутатська комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку підтримала проект рішення Київради про затвердження Положення про проведення інвестиційних конкурсів у місті Києві. Це перша комісія Київради, яка розглянула цей проект документу. Нагадаємо, що раніше, ще 21 листопада 2016 року, проект рішення був підтриманий Антикорупційною радою при Київському міському голові.

 

 

 

            Серед розробників документу є члени Антикорупційної ради при Київському міському голові, експерти «РПР-Київ», Transparency International Україна, депутати Київради та спеціалісти КМДА. Положення має на меті змінити існуючі механізми та правила організації і проведення інвестиційних конкурсів у столиці та повернути довіру до інвестиційних конкурсів.

            Документ пропонує введення відкритої та прозорої системи організації та проведення інвестиційних конкурсів, участь громадськості на всіх етапах підготовки та проведення конкурсів, доступні умови та процедури подання документів від учасників конкурсів.

 

            «Розбудова прозорої інвестиційної політики у м. Києві рухається вельми повільними темпами.  У жовтні 2015 року ми презентували результати діагностики стану КП «Київське інвестиційне агентство».  У червні 2016 року – утворено Робочу групу, яка і розробила та представила у листопаді проект Положення про інвестиційні конкурси.  І нарешті, проект розглянуто та підтримано профільною комісією Київради. Попереду – розгляд та прийняття Київрадою. На черзі – розгляд та затвердження не менш важливих документів – концепція, стратегія діяльності, положення та структура Київського інвестиційного агентства як основні складові процесу реорганізації інвестиційної діяльності», - зазначила Олеся Архипська, експерт Transparency International Україна та член робочої групи з розробки проекту Положення. 

 

Про подальший розгляд проекту Положення читайте на сайті Антикорупційної ради.

 

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами