Ми працюємо: 821 день

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Нова модель взаємодії: “Київтранспарксервіс” запросив громадськість спільно реформувати парковки

Пятниця, 26 Лютий, 2016

Організація парковок у місті - проблема як для водіїв, так і для пішоходів. Хаотичне використання вуличного простору, недостатня кількість паркомісць, незручна система оплати, облік коштів, що мають надходити у міський бюджет - першочергове вирішення цих питань стане ключем до успіху та омріяного містянами “розумного паркування”.

 

22 січня Київрада прийняла Концепцію розвитку паркувального простору в Києві, низку кроків з підвищення якості паркувального сервісу: безготівковий розрахунок, гнучка тарифікація, інформаційна система паркінгів, зручні мобільні додатки, що зменшить корупційні схеми у сфері та збільшить надходження в місцевий бюджет, навіть враховані питання велопарковок, парковок таксі та електромобілів.
 
Для реалізації цієї концепції необхідно реформувати саме профільне підприємство “Київтранспарксервіс”, яке станом на перший квартал 2015 року входить в ТОП-5 збиткових КП. Антикорупційна Рада при Київському міському голові ініціювала перший прозорий та публічний конкурс на посаду керівника підприємства. І вже 24 лютого на засіданні Комісії міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами новообраний директор Артем Шамрай визначив пріоритети розвитку: збільшення паркомісць, прибутковість підприємства, надходження коштів у бюджет міста та система контролю якості. І закликав громадськість розробляти план реформи підприємства спільно. У свою чергу, Антикорупційна рада надасть експертний висновок до стратегії розвитку і сприятиме впровадженню концепції паркувального простору Києва з мінімальними корупційними ризиками в діяльності підприємства.
 
Оксана Величко, член Антикорупційної Ради та експерт Реанімаційного пакету реформ, підтримала ідею об’єднання зусиль та запропонувала створити робочу  з представниками Київтранспарксервіс, Департаменту транспортної інфраструктури, Антикорупційної Ради та Реанімаційного пакету реформ. Результатом має стати як грунтовна стратегія реформи підприємства з конкретними параметрами та показниками ефективності змін, так і практичні, наприклад, відслідковування паркувальних майданчиків міста. 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами