Ми працюємо: 821 день

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Новий порядок пайової участі пройшов перший розгляд на Комісії з торгівлі

Четвер, 14 Липень, 2016

Депутати Постійної комісії Київради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики підтримали Тимчасовий порядок залучення, розрахунку та використання пайової участі.

 

За відповідне рішення депутати проголосували вчора на засіданні комісії.

 

 

Презентувала депутатам проект Тимчасового порядку Ольга Балицька, учасниця групи розробників документу та депутат Київради від фракції «Самопоміч». 

 

«Сьогодні існує застарілий порядок нарахування та обліку коштів, отриманих від сплати пайової участі. Більше того, цей порядок протирічить чинному законодавству. Запропонований нами новий порядок приводить механізм пайової участі у відповідність до законодавства та призводить до його дебюрократизації та декорупціоналізації. Від прийняття нового порядку у такому вигляді виграють всі, і забудовники і місто», - заявила Ольга Балицька.

 

 

У розробці «Тимчасового порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників у створенні і розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва» також брали участь експерти Антикорупційної ради при Київському міському голові та громадської платформи «Реанімаційний Пакет Реформ для Києва».  

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами