Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Олексій Резніков: «Контроль над використанням коштів в сфері ЖКГ має бути переданий киянам»

Понеділок, 12 Жовтень, 2015

Про це заступник міського голови-секретар Київської міської ради Олексій Резніков заявив сьогодні в рамках круглого столу «БОРОТЬБА ІЗ КОРУПЦІЄЮ В СФЕРІ ЖКГ М. КИЄВА: ПОТОЧНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ».
Виступаючи Олексій Резніков зауважив, що міська влада, незалежно від політичних складових, має бути посередником між споживачами послуг і тими, хто надає ці послуги, має забезпечити для киян можливість контролю використання коштів в житлово-комунальній галузі міста. «Це обов’язкова умова, особливо, коли ми говоримо про ринкові умови побудови мережі надання послуг. Якщо разом із громадою ми будемо контролювати справедливість ціноутворення за ту чи іншу послугу, я впевнений - комфорт в місті буде. Контроль над використанням фінансів, в тому числі в житлово-комунальній галузі, повинен бути переданий громаді. Тільки так ми припинимо розкрадання коштів, зможемо мінімізувати корупційну складову та доведемо громаді ефективність роботи всіх комунальних служб», - зауважив Олексій Резніков.
Резніков додав, що одне й найголовніших завдань міської влади - знайти механізми, які зменшать обсяги корупції. «Якщо спитати, що турбує людей, то на першому місці буде стояти питання тотальної корупції і тільки після того – проблеми ЖКГ. Наше завдання знайти механізми, які зменшать обсяги цієї корупції. І мова йде не тільки про комунальні підприємства. Не варто забувати про приватні структури, які також надають комунальні послуги. Нажаль, там ми теж залишили людей сам на сам з їх проблемами. Фактично, там в окремих випадках, створюється нова корупція: корупція менеджменту чи власників приватних житлово-комунальних структур. Я впевнений, що діалог, який ми розпочинаємо це тільки початок роботи, який дозволить побудувати прозору та зрозумілу схему, в якій не зможуть приховувати злочинні оборудки. Віталій Кличко завжди говорить, що корупція боїться світла. Давай те включимо це світло і в цій галузі», - каже Резніков.
Він зауважив, що всі реформи, які розпочаті на державному та місцевому рівнях мають завершитися реальним результатом. «Ми маємо розуміти, що реформи, які розпочаті і на державному рівні, і на місцевому, дійсно потрібні, але ми мало доносимо до суспільства сигнал, в чому саме вони полягають, яку мають мету і яким результатом ці реформи мають завершитись. І критерій цього результату – якість послуг, їх доступність, швидкість, комфортність і розуміння населенням, куди саме йдуть кошти, які вони сплачують. І тренд, який сьогодні впроваджує міська влада, – це участь населення в формуванні бюджетних запитів, контроль використання цих коштів до останньої ланки – в кого і за якою ціною закупають лампочки, фарбу тощо», - каже спікер Київради.
В рамках круглого столу були обговорені проблеми сфери ЖКГ, той спадок, який місто отримало за багато років. Заступник міського голови акцентував на тому, що тільки формуючи систему ефективного управління і забезпечуючи фінансування і організаційно-методичні заходи і, найголовніше - комунікуючи з населенням, можна буде вийти на вищий рівень і покращити стан житлово-комунальної сфери. 
Під час круглого столу було також обговорено питання створення єдиного стандарту якості послуг, що надаються постачальниками послуг ЖКГ у Києві, а також створення реєстру компаній, які відповідатимуть вимогам цього сертифікату. Варто зауважити, що задля ефективного вирішення проблем в сфері ЖКГ подібні круглі столи будуть проводитися систематично.

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами