Ми працюємо: 848 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

ПЕРЕСТАРАЛИСЯ

Четвер, 15 Червень, 2017

Конкурсна комісія вирішила замість двох, погодити відразу чотирьох кандидатів на посаду керівника столичного туристичного центру.

 

 

Чергове засідання конкурсної комісії, яке відбулося 13 червня, може стати негативним прецедентом для конкурсної процедури обрання керівників столичних комунальних підприємств. Справа в тому, що конкурсна комісія при «Київському міському туристично-інформаційному центрі» на останньому засіданні прийняла суперечливе рішення – направити на розгляд керівництва Департаменту економіки та інвестицій КМДА відразу чотирьох кандидатів на посаду керівника підприємства. Це рішення по факту суперечить нормам Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві. Відповідно до пункту 10 ст. 7 Положення «за результатами дослідження конкурсних пропозицій та проведених співбесід конкурсна комісія шляхом голосування відбирає з числа учасників не більше двох кандидатів на одну керівну посаду…».

 

Мотивом такого рішення стало тупикове становище, в якому опинилися члени комісії. На першій частині засідання, яка мала місце 7 червня, члени комісії розглядали кандидатури 4 претендентів на посаду керівника КП «КМТІЦ». Впродовж попередніх етапів конкурсного відбору було визначено 5 претендентів на посаду, в тому числі і діючий виконуючий обов’язки директора підприємства. Але один претендент відкликав свою кандидатуру, і на розгляд конкурсної комісії було надано роботи чотирьох осіб.

 

Після презентацій конкурсних робіт та співбесіди із претендентами, конкурсна комісія шляхом рейтингового відкритого голосування обрала двох кандидатів. Відповідне рішення про регламент засідання та процедуру голосування було затверджено більшістю голосів членів комісії. Але тільки один набрав більшість голосів від всього складу комісії (11 чоловік). Другий за рейтингом претендент не набрав більшості. Саме цей факт став предметом жвавої дискусії членів комісії. Справа в тому, що відповідно до Положення  (ст. 5. Організація роботи конкурсної комісії) «рішення конкурсної комісії приймаються більшістю від затвердженого складу комісії і підписуються усіма присутніми на її засіданні». В тому числі і рішення про визначення кандидатів на посаду керівника комунального підприємства. Але в той же час,  комісія вирішила проводити процедуру рейтингового голосування, яка визначає переможця за кількістю набраних балів відносно загальної кількості тих, хто голосував, а не відносно більшості зі затвердженого складу комісії.

 

 

Спробу вирішити цю суперечку перенесли на наступний тиждень, а в засіданні було зроблено перерву. Вже 13 червня, на другій частині засідання, члени комісії продовжили роботу та спробували вийти із тупикового становища, в якому опинилися. Одна частина членів комісії та група запрошених депутатів Київради вимагала затвердження результатів рейтингового голосування та передачу Департаменту на розгляд двох кандидатів. Існуюча норма про більшість голосів при прийняті такого рішення стала аргументом для іншої частини комісії. Пропонувалося повторно розглянути та проголосувати по трьом кандидатам, які раніше не набрали необхідної кількості голосів.

 

Спроба затвердити обрання двох кандидатів за результатами рейтингового голосування в якості заключного рішення не вдалася через нестачу голосів. Так само не змогли члени комісії домовитись про переголосування трьох кандидатів, які не набрали більшості за рейтинговим голосуванням.

 

Після тривалого обговорення було прийнято рішення передати на розгляд суб’єкту призначення керівника КП «КМТІЦ» протокол із результатами рейтингового голосування, тобто 4 кандидатів, переклавши відповідальність за рішення, яке може протирічити нормам Положення, на плечі Департаменту. Окремі члени конкурсної комісії також пообіцяли надати свої власні думки з приводу такого рішення комісії. 

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами