Ми працюємо: 848 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Призначені поза конкурсом

Середа, 13 Липень, 2016

Міська влада практикує призначення директорів комунальних підприємств без проведення конкурсу. 


Останній такий випадок стався нещодавно, коли розпорядженням Київського міського голови від 8 липня був призначений новий керівник КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр». 


Всього з початку року експерти Антикорупційної ради нарахували близько тридцяти випадків зміни керівництва різних комунальних підприємств. І тільки одного разу новий директор був визначений за результатами відкритого та прозорого конкурсу. Цим винятком з правила стало призначення нового директора КП «Київтранспарксервіс» Артема Шамрая. 


В інших випадках міська влада призначала нових керівників без відома громади. Наприклад, без конкурсу призначили директорів КП «Володимирський ринок», КП «Міський магазин», КП «Київтеплоенерго», КП «Київський міський центр земельного кадастру та приватизації землі» та інших. 


 На думку Антикорупційної ради, подібна практика призначень замість обрання на відкритому конкурсі породжує корупційні ризики у сфері комунального господарства столиці. 

 

Щоб змінити цю традицію, експерти розробили проект Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві. 

 

Цей документ запланований до розгляду депутатами Київради у другому читанні на засіданні Київради 14 липня. Громадськість сподівається, що після підтримки депутатами даного Положення через відкритий конкурс будуть обрані директори таких комунальних підприємств, як «Київзеленбуд», «Житлосервіс», «Київреклама», «Київпастранс», які на даний момент очолюють виконуючі обов’язків директорів. 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами