Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Про «Агентство по обслуговуванню театральної та концертної діяльності»

Вівторок, 27 Червень, 2017

26 червня відбулося засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду директора КП «Агентство по обслуговуванню театральної та концертної діяльності».

 

На порядку денному стояли питання розгляду поданих претендентами на посаду документів, публікації інформації про претендентів на сайтах міської влади, визначення дати наступного засідання і т. д. На розгляд конкурсної комісії надійшли документи від шести претендентів на керівництво КП. Після розгляду поданих документів, комісія вирішила допустити до другого етапу конкурсного відбору всіх претендентів.  Детальніше про кожного претендента можна дізнатися тут.

 

Далі комісія вирішила передати всім претендентам детальну інформацію про «Агентство по обслуговуванню театральної та концертної діяльності» для підготовки конкурсних презентацій, включаючи фінансову звітність за перший квартал 2017 року. Наступне засідання, на якому будуть проведенні співбесіди із претендентами, відбудеться 21 липня 2017 року.

Аудіо запис засідання

 

Нагадаємо, що 22 травня за результатами першої спроби члени комісії не змогли обрати двох кандидатів з шести допущених претендентів. Тоді комісія вирішила оголосити повторний конкурс на посаду керівника «Агентства по обслуговуванню театральної та концертної діяльності» (відповідно до п.8 ст. 6 «Повноваження конкурсної комісії» Положення про конкурсний відбір).

 

Ініціатива з моніторингу призначення керівників комунальних підприємств за конкурсом реалізовується в рамках проекту «Більше фактів для діалогу», який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Нідерландів в співпраці з Антикорупційною радою при Київському міському голові.

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами