Ми працюємо: 848 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Про «Освітню агенцію міста Києва»

Пятниця, 30 Червень, 2017

Вчора, 29 червня, відбулося чергове засідання конкурсної комісії з відбору кандидатури на посаду керівника КП «Освітня агенція міста Києва». Головним питанням на розгляді комісії стояло визначення двох кандидатів, які пройдуть на завершальний етап конкурсного відбору - розгляд керівництвом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

 

З допущених до участі в конкурсі трьох претендентів комісія визначила двох кандидатів – Людмилу Іванко та Бадрі Лолашвілі (ще одна кандидатка повідомила про зняття своєї кандидатури з конкурсу). Далі, відповідно до Положення про конкурсний відбір (Стаття 8. Результати проведення конкурсу), суб’єкт призначення «протягом 30 днів з дня внесення конкурсною комісією відповідного подання своїм рішенням призначає на керівну посаду одного з кандидатів, запропонованих йому конкурсною комісією, та укладає з ним контракт на строк, рекомендований конкурсною комісією, але не більше трьох років».

 

Ініціатива з моніторингу призначення керівників комунальних підприємств за конкурсом реалізовується в рамках проекту «Більше фактів для діалогу», який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Нідерландів в співпраці з Антикорупційною радою при Київському міському голові.

 

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами