Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

про конкурс "БТІ"

Пятниця, 07 Липень, 2017

Відповідне рішення сьогодні прийняли члени конкурсної комісії. Текст оголошення про початок прийому документів на участь у відборі буде опублікований в понеділок, 10 липня, на офіційному сайті міської влади.

 

Сьогодні відбулося чергове засідання конкурсної комісії з  відбору кандидатур на посаду керівника «Київського міського бюро технічної інвентаризації». На порядок денний засідання були винесені чотири питання: затвердження підготованого Департаментом комунальної власності м. Києва проекту регламенту роботи комісії, підготовка та публікація оголошення про початок конкурсу, визначення інформації про претендентів, яка буде опублікована на офіційному сайті міської влади та дати наступного засідання.

 

До проекту регламенту в результаті обговорень учасники засідання внесли кілька змін, зокрема відмовилися від запропонованого пункту про те, що у випадку рівної кількості голосів при голосуванні комісії, голос голови є вирішальним. По другому питанню було вирішено опублікувати оголошення про початок конкурсу в понеділок, 10 липня. Документи від претендентів прийматимуть до 15 серпня, а розглянуть їх на наступному засіданні, яке відбудеться 18 серпня.

 

Заключним питанням засідання став розгляд подальшої долі члена комісії, який двічі поспіль не був присутнім на засіданнях без поважних причин. Відповідно до статті 4 Положення про конкурсний відбір «повноваження членів конкурсної комісії припиняються за розпорядженням Київського міського голови також у разі пропущення ними без поважних причин двох або більше засідань конкурсної комісії поспіль». Розгляд цього питання члени комісії вирішили перенести на наступне засідання. 

 

Про проект:

Ініціатива з моніторингу призначення керівників комунальних підприємств за конкурсом реалізовується в рамках проекту «Більше фактів для діалогу», який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR Ukraine) за підтримки МЗС Королівства Нідерландів в співпраці з Антикорупційною радою при Київському міському голові.

 

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами