Ми працюємо: 848 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Про конкурс на посаду директора комунального підприємства «Агентство по обслуговуванню театральної та концертної діяльності»

Середа, 26 Квітень, 2017

На керівництво «Агентством по обслуговуванню театральної та концертної діяльності» претендують десять кандидатів.

 

Сьогодні, 26 квітня, відбулося чергове засідання постійно діючої конкурсної комісії при Департаменті культури КМДА. Основним питанням засідання став розгляд надісланих документів від претендентів на посаду директора комунального підприємства «Агентство по обслуговуванню театральної та концертної діяльності».

 

До комісії надійшли документи від 10 осіб. У результаті розгляду та обговорення члени комісії вирішили допустити до наступного етапу конкурсу всіх претендентів, які подали документи (двоє претендентів мають у визначений комісією термін надати додаткову інформацію про себе).

 

 

Також було розглянуто питання переліку даних про кандидатів, які будуть опубліковані на офіційних ресурсах. Детальніше про результати засідання можна буде дізнатися на сайті Департаменту культури у розділі «Доступ до публічної інформації».

 

Протокол першого засідання комісії

 

Нагадаємо, що Антикорупційна рада погодила до складу комісії двох представників громадської організації «Культурна Асамблея» - Олену Салату та Олександра Білеру. 

 

 

 

Ініціатива з моніторингу призначення керівників комунальних підприємств за конкурсом реалізовується в рамках проекту «Більше фактів для діалогу», який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Нідерландів в співпраці з Антикорупційною радою при Київському міському голові. 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами