Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Про конкурс від Департаменту охорони здоров’я

Четвер, 20 Квітень, 2017

Департамент охорони здоров’я КМДА формує постійно діючу конкурсну комісію з відбору кандидатів на заміщення вакантних посад керівників підпорядкованих комунальних підприємств.

 

 

            Згідно офіційної інформації Департаменту охорони здоров’я КМДА підпорядковано 114 медичних закладів, центрів та підприємств в сфері охорони здоров’я (повний перелік), у тому числі і КП «Київська міська стоматологічна поліклініка», КП «Профдезінфекція», КНП «Центр спортивної медицини м. Києва», КНП «Київський міський медичний центр «Академія здоров’я людини» та інші. Сформована конкурсна комісія обиратиме кандидатів на вакантні посади керівників КП.

 

            Відповідно до затвердженого Київрадою Положення про конкурсний відбір, до конкурсної комісії увійдуть два представники громадськості, погодженні Антикорупційною радою при Київському міському голові. Для участі у відборі представники громадських організацій повинні до 18:00 24 квітня надіслати необхідний перелік документів:

 

1. Лист від організації, яка делегує представника/представників до конкурсної комісії. Лист має бути оформлений на офіційному бланку організації, за підписом керівника та проставленням печатки.

 

2. Коротке резюме від громадської організації про її діяльність у сфері протидії корупції, або про досвід представника/представників в сфері протидії корупції. Обсягом до 1 сторінки формату А4.

 

3. Заява від делегованого організацією представника/представників із зазначенням своєї згоди на участь у роботі конкурсної комісії. Підписується делегованим представником.

 

4. Резюме або біографія делегованого організацією представника/представників до конкурсної комісії. Підписується делегованим представником.

 

 

Документи (скановані з оригіналів) прохання надсилати на розгляд Антикорупційної ради при Київському міському голові на електрону пошту: radaanticor@gmail.com

 

            Вимоги до кандидата від громадської організації:

 

- бездоганна ділова репутація, високі професійні та моральні якості;

- суспільний авторитет;

- досвід в антикорупційній діяльності чи робота в організації, яка займається антикорупційною діяльністю.

 

Прохання до представників громадських організацій перед співбесідою ознайомитись із текстом Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектору економіки в місті Києві -

http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4848/doc/1471019764.html

 

Ініціатива з моніторингу призначення керівників комунальних підприємств за конкурсом реалізовується в рамках проекту «Більше фактів для діалогу», який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Нідерландів в співпраці з Антикорупційною радою при Київському міському голові. 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами