Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

ПРО КОНКУРСНІ КОМІСІЇ ТА ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЙНІ РИЗИКИ

Пятниця, 28 Квітень, 2017

26 квітня відбулося чергове засідання робочої групи Антикорупційної ради

 

До порядку денного робочої групи з виявлення корупційних діянь та ризиків було винесено відразу кілька важливих питань. Крім питання погодження кандидатур у дві конкурсні комісії, учасникам на розгляд було запропоновано кілька листів та звернень від громадськості про можливі прояви корупції в діяльності міської влади.

 

Перша частина засідання була присвячена розгляду кандидатур від громадських організацій, делегованих до складу двох конкурсних комісій:

- комісії для обрання кандидатів у керівники печерського «Центру первинної медико-санітарної допомоги»;

- постійно діючої конкурсної комісії при Департаменті охорони здоров’я КМДА.

 

За результатом особистого спілкування із представникам громадських організацій, які були присутні на засіданні, та аналізу наданої ними інформації, робоча група вирішила допустити до наступного етапу відбору через електроне голосування трьох претендентів. Саме електроне голосування визначатиме кого саме погодить Антикорупційна рада на участь у конкурсних комісіях.

 

Нагадаємо, що з 1 вересня 2016 року відповідно до Положення про конкурсний відбір, Антикорупційною радою було погоджено представників громадських організацій до 11 конкурсних комісій. Інформацію про конкурсні комісії можна знайти на сайті.

 

 

Наступним питанням учасники засідання розглянули листи та звернення від громадян та юридичних осіб. Частина звернень стосувалася можливих корупційних ризиків в діяльності органів місцевої влади. Так, відразу двоє громадян звернулися щодо питання видачі контрольних карток на порушення об’єктів благоустрою. В одному випадку зміст звернення стосувався порушень під час видачі контрольної картки з боку посадових осіб.

 

Детальніше про контрольну картку тут.

 

Крім цього, в отриманих Антикорупційною радою листах йшлося про можливі корупційні ризики під час формування черги до дитячих дошкільних навчальних закладів, у діяльності головного лікаря та комітету з конкурсних торгів однієї з лікарень столиці, у діяльності адміністрації одного з столичних парків та інших.  

 

Робоча група взяла всі надісланні звернення в роботу. 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами