Ми працюємо: 789 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА

Про конкурсну комісію при Департаменті економіки та інвестицій КМДА

Четвер, 15 Червень, 2017

Увага! Продовжено термін прийому документів від представників громадських організацій до складу конкурсної комісії при Департаменті економіки та інвестицій КМДА.

 

Департамент економіки та інвестицій КМДА формує склад постійно діючої конкурсної комісії, яка обиратиме кандидатів на керівництво підпорядкованими комунальними підприємствами.  Департаменту економіки та інвестицій підпорядковуються КП «Київське інвестиційне агентство», КП «Київський міський туристично-інформаційний центр», Комунальна наукова-дослідна установа «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста». Відповідно до  до складу комісії можуть увійти два представника громадськості, погоджені Антикорупційною радою.

 

Документи від громадських організацій приймаються до 16:00 20 червня 2017 року. 

 

Вимоги до кандидата від громадської організації:

 

- бездоганна ділова репутація, високі професійні та моральні якості;

- суспільний авторитет;

- досвід в антикорупційній діяльності чи робота в організації, яка займається антикорупційною діяльністю.

 

Для участі у комісії представники громадських організацій мають надати наступні документи:

 

1. Лист від організації, яка делегує представника/представників до конкурсної комісії. Лист має бути оформлений на офіційному бланку організації, за підписом керівника та проставленням печатки.

2. Коротке резюме від громадської організації про її діяльність у сфері протидії корупції, або про досвід представника/представників в сфері протидії корупції. Обсягом до 1 сторінки формату А4.

3. Заява від делегованого організацією представника/представників із зазначенням своєї згоди на участь у роботі конкурсної комісії. Підписується делегованим представником.

4. Резюме або біографія делегованого організацією представника/представників до конкурсної комісії. Підписується делегованим представником.

 

Документи (скановані з оригіналів) прохання надсилати на розгляд Антикорупційної ради при Київському міському голові на електрону пошту: radaanticor@gmail.com

 

Ініціатива з моніторингу призначення керівників комунальних підприємств за конкурсом реалізовується в рамках проекту «Більше фактів для діалогу», який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Нідерландів в співпраці з Антикорупційною радою при Київському міському голові. 

 

Чекаємо на Вас:

Слідкуйте за нами

Пошук