Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

про контрольну картку

Четвер, 23 Березень, 2017

На засіданні робочої групи Антикорупційної ради при Київському міському голові учасники домовились із керівництвом Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища про припинення видачі незаконних контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою.

Члени робочої групи розглянули підготовлений спеціалістами КМДА на виконання протокольного доручення Київського міського голови (протокол №10) проект рішення Київради про затвердження «Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів у місті Києві» та надали свої рекомендації. 

 

Найголовнішим результатом розгляду стала домовленість робочої групи та керівництва Департаменту про припинення видачі незаконних контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою після ухвалення відповідного рішення Київради та набуття чинності Порядку видачі дозволів.  

 

Також Департамент повинен буде створити та оновлювати публічний реєстр дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів у місті Києві.

Про контрольну картку

Контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою – це документ встановленої форми, на підставі якого здійснюється фіксація та контроль за порушенням існуючого благоустрою та його відновленням при виконанні земельних і будівельних робіт та капітальних ремонтів на території міста Києва. Картка, згідно ст. 15 Правил благоустрою у м. Києві, видається  Департаментом міського благоустрою на підставі поданого звернення та заявки на отримання контрольної картки. Але відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» Кабінетом Міністрів України затверджений «Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів». Цей порядок врегульовує питання порушення об’єктів благоустрою у випадку, коли органи місцевого самоврядування не розробили свій власний порядок. У Києві досі не затверджено місцевого порядку видачі дозволів на порушення благоустрою. Натомість діє контрольна картка, яка не передбачена законодавством.

У результаті неврегульованості питання порушення благоустрою, у руках чиновників контрольна картка стала зручним механізмом впливу на тих чи інших замовників послуги. Кому і на який строк видавати кратку, так само як і те, кого штрафувати, а кого  - ні за відсутність цієї картки, вирішують у Департаменті міського благоустрою. 

 

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами