Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Про нову конкурсну комісію

Середа, 10 Травень, 2017

4 травня міський голова видав розпорядження про утворення постійно діючої конкурсної комісії при Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА (текст розпорядження). Дана комісія буде проводити відбір кандидатур на вакантні посади керівників комунальних підприємств, підпорядкованих Департаменту. Серед таких підприємств – КП «Житній ринок», КП «Київський іподром», КП «Міський магазин», КП «Світоч», КП «Бессарабській ринок», КП «Київський міський бізнес-центр» та інші.

 

Перше засідання конкурсної комісії має відбутися вже 17 травня.

 

До складу комісії Антикорупційна рада погодила двох представників громадськості – Ігоря Єгорова (ГО «Антикорупційний підприємницький фронт») та Германа Тасліцького (ГО «Спілка орендарів і підприємців України»).

 

Нагадуємо, що конкурсна комісія створюється на виконання рішення Київради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників комунальних підприємств міста Києва».

 

Слідкуйте за інформацією про формування та діяльність конкурсних комісій на сайті Антикорупційної ради 

 

Ініціатива з моніторингу призначення керівників комунальних підприємств за конкурсом реалізовується в рамках проекту «Більше фактів для діалогу», який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Нідерландів в співпраці з Антикорупційною радою при Київському міському голові. 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами