Ми працюємо: 821 день

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

ПРО ПЕРЕДНОВОРІЧНЕ ЗАСІДАННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ РАДИ

Субота, 24 Грудень, 2016

На останньому у 2016 році засіданні Антикорупційної ради був звільнений керівник комунального підприємства, ініційована перевірка у Департаменті транспортної інфраструктури та озвучені  плани на 2017 рік

 

Розпочалося засідання Антикорупційної ради традиційно із вступного слова міського голови, у якому Віталій Кличко нагадав учасникам засідання про основне завдання їхньої спільної роботи – подолання корупції в Києві.

 

«Сьогодні ми підводимо риску під тим, що зроблено за цей рік і робимо плани на рік наступний. Ми всі зібралися тут з питання боротьби проти корупції. Нам потрібно зробити таку систему, яка б не давала можливості для корупційних дій в столиці та країні», - заявив міський голова.

            Головною темою засідання стала паркувальна сфера Києва. Розпочався розгляд питання із результатів роботи комісії з проведення перевірки діяльності директора КП «Київтранспарксервіс» Шамрая А.В. У своєму виступі міський голова охарактеризував роботу комунального підприємства як незадовільну, а директора комунального підприємства як такого, що не справився із покладеними на нього обов’язками. Як висновок міський голова озвучив рішення про звільнення директора КП «Київтранспарксервіс», а результати перевірки комісією діяльності директора підприємства доручив передати прокуратурі міста Києва.

 

            «Я звільняю Вас з посади директора комунального підприємства у зв’язку із втратою довіри», - заявив Артему Шамраю міських голова.

 

На період до обрання нового керівника підприємства виконуючим обов’язки буде призначено Олександра Шестакова.

            Мер також відсторонив від роботи  заступників керівника «Київтранспарксервіс» та особисто ініціював дисциплінарне провадження стосовно заступника голови КМДА Сагайдака І. В. та директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Майзеля С. П.

            В продовження розгляду теми члени Антикорупційної ради запропоновали свої рекомендації стосовно стратегії реформування паркувальної сфери міста Києва. Міському голові було рекомендовано терміново: 

- дати доручення внести проект рішення «Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка № 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві та акцизного податку»;

- дати доручення щодо визначення терміну завершення роботи з впровадження деталізованої системи моніторингу та оприлюднення надходжень від паркування;

- дати доручення Департаменту транспортної інфраструктури, Департаменту земельних ресурсів, Департаменту благоустрою, комунальному підприємству «Київтранспарксервіс» провести об’єктивну інвентаризацію всього паркувального простору з одночасним занесенням всіх даних у відповідний реєстр.

 

            «Ми є очевидцями системної кризи в управлінні сферою паркування в столиці. Від самого початку і до самого низу. Я прошу, щоб у рекомендаціях, які надані Антикорупційною радою, внесли пропозицію про проведення комплексної перевірки Департаменту транспортної інфраструктури і належного виконання його керівництвом своїх повноважень в сфері паркування», - звернувся до мера Петро Макаренко, член Антикорупційної ради.

 

 Озвучена рекомендація була підтримана учасниками засідання одноголосно.

 

Другим питанням порядку денного стало питання передпроектних пропозицій до інвестиційного проекту «Розроблення та впровадження автоматизованої системи контролю паркувального простору міста Києва». За результати своєї діяльності робоча група Антикорупційної ради  запропонувала наступні рекомендації:  

 

- інвестиційний конкурс доцільно проводити після затвердження проекту рішення Київської міської ради «Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка  №5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві та акцизного податку» (проведення інвентаризації та упорядкування паркувального простору міста Києва);

- інвестиційний конкурс доцільно проводити після ухвалення нормативно-правових актів, якими буде врегульовано відносини у сфері паркування автомобілів  та визначений чіткий механізм контролю, а також  притягнення до відповідальності за несплату паркування, паркування у неналежних місцях («презумпція винуватості»).

 

На завершення засідання міський голова підкреслив значення роботи Антикорупційної ради та свої сподівання на подальшу плідну роботу дорадчого органу.

 

«Я розраховую на вас, на Антикорупційну раду, як на людей, які щиро підказують, дають поради, корегують. Я хочу привітати вас із наступаючими святами та побажати ще більш ефективно працювати для боротьби із корупцією», - сказав міський голова Віталій Кличко. 

 

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами