Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

ПРО РАМКОВУ АНТИКОРУПЦІЙНУ ПРОГРАМУ ТА НОВІ КОНКУРСНІ КОМІСІЇ

Пятниця, 17 Лютий, 2017

На спільному засіданні робочих груп Антикорупційної ради обговорили питання конкурсних комісій, Рамкової антикорупційної програми та АГЗП  

 

15 лютого відбулося спільне засідання робочих груп Антикорупційної ради при Київському міському голові. На засідання було винесено відразу кілька важливих питань. Розпочали зустріч з розгляду кандидатур від громадських організацій у конкурсні комісії при Департаменті промисловості та підприємництва та КП «Київський центр нових технологій в стоматології». За результатами обговорення та співбесіди було вирішено обрати кандидата до конкурсної комісії при Департаменті промисловості та підприємництва на другий етап електронного голосування. Щодо кандидата до КП «Київський центр нових технологій в стоматології», учасники засідання не погодили присутнього на засіданні представника громадської організації, тим самим залишивши квоту від Антикорупційної ради у складі конкурсної комісії вакантною.

Також було прийнято рішення про початок прийому документів від представників громадських організацій, які бажають взяти участь у роботі наступних конкурсних комісій:

 

  • - Постійно діюча конкурсна комісія для обрання кандидатів на посади директорів комунальних підприємств, підпорядкованих Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА;
  •  
  • - Конкурсна комісія для обрання кандидатів на посаду директора КП «Київське  міське  бюро технічної інвентаризації» (БТІ);
  •  
  • - Постійно діюча конкурсна комісія для обрання кандидатів на посади директорів комунальних підприємств, підпорядкованих Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА;
  •  
  • - Конкурсна комісія для обрання кандидатів на посаду директора КП «Київський центр нових технологій в стоматології».
  •  

Про деталі відбору та вимоги до представників громадських організацій читайте на сайті Антикорупційної ради.

 

Одним із головних на засіданні стало питання запобігання корупції у сфері автомобільних газозаправних пунктів (АГЗП). Дорученням міського голови було зобов’язано Департамент транспортної інфраструктури КМДА підготувати проект нормативного документу, який би регулював питання виявлення та демонтажу незаконних АГЗП. За словами Андрія Мирошніченка, відповідального за даний напрям роботи в Антикорупційній раді, такий проект документу був підготований, однак на незадовільному рівні.

 

«Була створена робоча група для підготовки документу по АГЗП. Робоча група провела три засідання та вирішила підготувати проект рішення Київради щодо порядку виявлення та демонтажу незаконних АГЗП. Такий проект був наданий на розгляд Антикорупційної ради, однак на нашу думку, він не задовольняє вимогам запобігання корупційним ризикам у даній сфері», - зазначив Андрій Мирошніченко, голова робочої групи з розробки процедур, що унеможливить або мінімізує корупційну складову, Антикорупційної ради.

 

За результатами обговорення членами робочих груп було прийнято рішення визнати, що проект документу, розроблений Департаментом транспортної інфраструктури КМДА, не є таким, що унеможливлює чи зменшує корупційні ризики. Подальша доля питання буде вирішуватися профільним департаментом, який був зобов’язаний дорученням міського голови розробити такий документ.

 

Щодо поточної ситуації із реалізацією Рамкової програми управлінських реформ та впровадження заходів із запобігання корупції для міста Києва, більш відомої, як Рамкова антикорупційна програма, то наразі готується проект доручень міського голови, у якому мають бути визначені організаційні заходи для початку впровадження програми. Учасники засідання наголосили на необхідності забезпечення прозорого та відкритого процесу виконання Рамкової антикорупційної програми.

«Програма містить більше 160 заходів за різними напрямами. Нам потрібно зробити так, щоб процес виконання програми був чіткий, передбачуваний та зрозумілий як для виконавців з КМДА, так і для Антикорупційної ради, яка буде моніторити виконання програми», - запропонував Петро Макаренко, член Антикорупційної ради при Київському міському голові.  

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами