Ми працюємо: 821 день

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Про робочу групу

Четвер, 02 Лютий, 2017

НА РОБОЧІЙ ГРУПІ АКР ОБГОВОРИЛИ КОНКУРСНІ КОМІСІЇ ТА АГЗП

 

1 лютого відбулося чергове засідання робочої групи Антикорупційної ради. На засіданні учасники обрали двох представників від громадських організацій на етап електронного голосування до конкурсних комісій. Одного претендента на участь у конкурсній комісії при Департаменті промисловості та підприємництва КМДА та одного претендента на участь у конкурсній комісії  для обрання кандидатів на посаду директора комунального підприємства «Освітня агенція міста Києва».

 

На засіданні було також прийняте рішення про продовження прийому документів від антикорупційних громадських організацій до конкурсної комісії при Департаменті промисловості та підприємництва КМДА та комісії, яка обиратиме претендента на посаду директора комунального підприємства «Київський центр нових технологій в стоматології».  Громадські організації, які мають бажання взяти участь у роботі даних комісій, можуть подавати відповідні документи до 14:00 понеділка, 6 лютого. Відповідні оголошення будуть опубліковані на сайті Антикорупційної ради.

 

На засіданні робочої групи також обговорили питання вирішення проблеми незаконних автомобільних газозаправних пунктів (АГЗП) в столиці. Міський голова Віталій Кличко на засіданнях Антикорупційної ради неодноразово звертав увагу на необхідність запровадження механізму виявлення, перевірки та здійснення демонтажу встановлених без дозвільної документації АГЗП. Доручення міського голови про розробку відповідного нормативно-правового акту були надані за результатами двох поспіль засідань Антикорупційної ради (протоколи доручень Київського міського голови № 9 від 13.06.2016 та № 10 від 21.11.2016).

 

За результатами обговорення вирішено підготувати на наступну зустріч робочої групи відповідні пропозиції від членів Антикорупційної ради. 

 

 

 

Протокол доручень Київського міського голови №9 Протокол доручень №10 напрацьованих за результатами засідання Антикорупційної ради при Київському міському голові (21.11.2016)

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами