Ми працюємо: 821 день

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Про звіт Антикорупційної ради

Понеділок, 28 Листопад, 2016

На засіданні Антикорупційної ради учасники заслухали звіт про виконання доручень міського голови стосовно протидії корупційним ризикам в роботі міської влади та комунального господарства столиці. Звіт про виконання доручень за трьома протоколами засідань Антикорупційної ради (протоколи №7, №8 і №9) озвучив заступник голови КМДА, заступник голови Антикорупційної ради Олексій Резніков.

 

Першим питанням звіту стала ситуація із виконанням вимог Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві, затвердженого Київрадою 21 липня поточного року.

 

«На сьогоднішній день вже до трьох конкурсних комісій Антикорупційна рада делегувала своїх представників. Зараз відбувається відбір представників від громадських організацій до постійно діючої конкурсної комісії при Департаменті благоустрою КМДА», - зазначив Олексій Резніков.

 

Виконано й доручення щодо створення робочої групи з напрацювання нормативних актів для протидії корупційним ризикам в сфері інвестиційної політики. За участі Антикорупційної ради і експертів Американської торгівельної палати, Європейської Бізнес Асоціації, «Реанімаційного Пакету Реформ» та Transparency International Україна було розроблено проект Положення про проведення інвестиційних конкурсів.

 

Стосовно рішення про Рамкову антикорупційну програму для Києва, Олексій Резніков висловив сподівання, що документ буде підтриманий на найближчому пленарному засіданні Київради:

 

«На сьогоднішній день цей проект погоджений 9 постійними комісіями Київради, була проведена велика робота і залишився фінальний етап безпосереднього розгляду проекту у сесійній залі депутатами Київради».

 

Виконано також пункти про затвердження Концепції розвитку ЦНАПів для Києва та переліку адміністративних послуг, які надаються виключно через ЦНАПи. Ці рішення підтримані Київрадою 28 липня цього року.

 

«Зараз ми потребуємо реалізації важливого етапу – імплементації цих рішень. Також на сьогодні одне з ключових питань – це розробка та затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які увійшли у затверджений перелік. По багатьох департаментах цю роботу або виконано, або вона триває і на завершальному етапі. У відсоткових показниках виконану роботу ми оцінюємо від 50% до 100% в залежності від департаменту», - зазначив Олексій Резніков.

 

Одним із найбільших успіхів в роботі Антикорупційної ради стало затвердження підготованого експертами Тимчасового порядку розрахунку та сплати пайової участі.

«Можемо всі аплодувати. Це доручення виконано і після підготовки відповідного документу Антикорупційною радою та завдяки зусиллям депутатського корпусу Київська міська рада затвердила цей порядок.  І сьогодні є пропозиція доручити Антикорупційній раді забезпечити моніторинг імплементації рішення та доповісти про результати моніторингу на наступних засіданнях», - прокоментував Олексій Резніков.

Щодо питання зовнішньої реклами міський голова погодився з пропозицією провести окрему  зустріч із експертами РПР та Антикорупційної ради задля обговорення поточного стану у сфері зовнішньої реклами.

 

Серед невиконаних доручень міського голови залишається доручення про проведення першого засідання Експертної ради з питань надання адміністративних послуг. За пропозицією Наталії Шамрай, директора Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг КМДА та відповідальної за виконання даного доручення, відповідне засідання заплановане на 2 грудня.

 

Невирішеними залишилися питання протидії незаконним АГЗП (авто газозаправним пунктам) у столиці. До сих пір до Антикорупційної ради не надійшов проект Порядку виявлення, перевірки та демонтажу незаконних АГЗП, не розроблені механізми здійснення претензійно – позовної роботи з метою відшкодування завданих бюджету збитків в наслідок незаконного використання земельних ділянок, на яких встановлені АГЗП. Ці питання будуть повторно розглядатися на наступних засіданнях Антикорупційної ради.

 

Протокол доручень №7 Протокол доручень Київського міського голови №9

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами