Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Розпочала роботу конкурсна комісія при Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА

Середа, 17 Травень, 2017

17 травня відбулося перше засідання постійно діючої конкурсної комісії, яка обиратиме кандидатів на вакантні посади директорів комунальних підприємств, підпорядкованих Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА. Комісія була утворена розпорядженням міського голові від 4 травня. До її складу увійшли представники КМДА, депутати Київради, громадські активісти. Антикорупційна рада при Київському міському голові погодила до складу комісії двох представників громадських організацій, Ігоря Єгорова (ГО «Антикорупційний підприємницький фронт») та Германа Тасліцького (ГО «Спілка орендарів і підприємців України»).

 

На першому засіданні учасники обрали голову конкурсної комісії, Наталію Кондрашову, в.о. директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА, та секретаря, Юлію Трестер, радника заступника міського голови-секретаря Київради з питань соціальних комунікацій на громадських засадах.

 

Було вирішено також доручити голові та секретарю якнайшвидше розробити проект регламенту роботи та надати його на розгляд членам комісії. Крім того учасники засідання прийняли рішення звернутися до міського голови із проханням, щоб він звернувся до депутатських фракцій Київради з пропозицією делегувати до складу конкурсної комісії своїх представників (відповідно до статті 4 «Формування складу конкурсної комісії» Положення - http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4848/doc/1471019764.html). 

 

Дату наступного засідання учасники вирішили визначити пізніше, після отримання проекту регламенту. 

 

Ініціатива з моніторингу призначення керівників комунальних підприємств за конкурсом реалізовується в рамках проекту «Більше фактів для діалогу», який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Нідерландів в співпраці з Антикорупційною радою при Київському міському голові. 

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами