Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Терміново! Шукаємо фахівців з аналізу корупційних ризиків у діяльності КМДА.

Понеділок, 19 Грудень, 2016

Антикорупційна рада запрошує фахівців з антикорупційної діяльності для підготовки пропозицій щодо вдосконалення моделі оцінки корупційних ризиків у роботи міської адміністрації. Напрацьовані експертами пропозиції планується запровадити у 10 корупційно небезпечних процедурах в 2-3 підрозділах КМДА.  

 

Боротьба із корупцією – тривалий та комплексний процес. Однією з основних складових цього процесу є визначення та протидія корупційним ризикам – тим процедурам, правилам, нормам, саме існування або виконання яких провокує чиновника на корупцію. Корупційні ризики – це недоброчесність чиновника і наявність у його роботі конфлікту інтересів. Це і відсутність контролю за діяльністю чиновника як з боку керівника, так і з боку громади. Це і наявність дискреційних повноважень, коли чиновник має право на власний розсуд приймати те чи інше рішення. Виявляти у роботі міської влади процедури, які вразливі до таких ризиків та змінювати їх – одне із головних завдань Антикорупційної ради. Саме тому керівництво КМДА звернулося до нас із проханням надати свої пропозиції щодо вдосконалення моделі оцінки корупційних ризиків в роботі міської адміністрації.

 

 За результатами спільної роботи та двох спеціальних семінарів спеціалістами Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА, спільно із експертами Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) було розроблено модель оцінки корупційних ризиків в роботі та процедурах в КМДА. Відповідно до запропонованої моделі в кожному структурному підрозділі міської адміністрації визначали ті процедури, які найбільше вразливі до корупції. Показник корупційного ризику того чи іншого підрозділу визначався за кількома індикаторами та оцінювався за 3-бальною системою. Однак перш ніж запровадити отримані результати на практиці, спеціалісти КМДА вирішили отримати висновки та пропозиції від Антикорупційної ради.

 

Якщо Вам відомі процедури, виконання яких провокує чиновників на корупцію.

Якщо Ви хочете долучитися до роботи Антикорупційної ради з вдосконалення моделі оцінки корупційних ризиків в КМДА.  

Якщо Ви маєте відповідні навички та досвід. 

 

Надсилайте свої аргументовані пропозиції на пошту Антикорупційної ради – radaanticor@gmail.com

 

Дякуємо Вам за допомогу у боротьбі із корупцією в Києві. 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами