Ми працюємо: 848 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Увага! 19 вересня обиратимуть представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії з відбору кандидатів у Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю КМДА.

Понеділок, 29 Серпень, 2016

Оголошення про проведення конкурсного відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії з відбору осіб на зайняття посад державної служби  у Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва опубліковано на офіційному сайті КМДА.

 

Конкурсний відбір представників НДО почнеться о 12.00 за адресою вул. Хрещатик, 32.

 

До 7 вересня продовжується прийом документів від громадськості, яка бажає долучитися до роботи Комісії. Своїх представників можуть висувати громадські об’єднання, які зареєстровані вже більше року, мають статус юридичної особи та займаються діяльністю, пов’язаною із сферою розвитку державної служби, державного управління або управління людськими ресурсами.

 


Перелік необхідних документів та вимоги до кандидатів можна знайти на сайті (позначка "Конкурс")

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії з відбору осіб на зайняття посад державної служби у Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчог

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами