Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Відбір представників громадськості триває

Пятниця, 07 Квітень, 2017

Продовжено прийом документів від представників громадських організацій до конкурсних комісій, які обиратимуть керівництво столичних КП.

 

Документи від громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у сфері протидії корупції, приймаються до:

 

- конкурсної комісії з обрання кандидатів на посаду керівника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» у Печерському районі столиці;

 

- конкурсної комісії з обрання кандидатів на посаду керівника «Київського міського бюро технічної інвентаризації» (БТІ);

 

- постійно діючої конкурсної комісії з обрання кандидатів на заміщення вакантних посад керівників КП, підпорядкованих Департаменту охорони здоров’я КМДА.

           

Документи приймаються до 18:00 24 квітня 2017 року

 

Для участі у комісії представники громадських організацій мають надати наступні документи:

 

1. Лист від організації, яка делегує представника/представників до конкурсної комісії. Лист має бути оформлений на офіційному бланку організації, за підписом керівника та проставленням печатки.

2. Коротке резюме від громадської організації про її діяльність у сфері протидії корупції, або про досвід представника/представників в сфері протидії корупції. Обсягом до 1 сторінки формату А4.

3. Заява від делегованого організацією представника/представників із зазначенням своєї згоди на участь у роботі конкурсної комісії. Підписується делегованим представником.

4. Резюме або біографія делегованого організацією представника/представників до конкурсної комісії. Підписується делегованим представником. 

           

Документи (скановані з оригіналів) прохання надсилати на розгляд Антикорупційної ради при Київському міському голові на електрону пошту: radaanticor@gmail.com

 

Прохання до представників громадських організацій перед співбесідою ознайомитись із текстом Положення про конкурсний відбір -

http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4848/doc/1471019764.html

 

 

 

Ініціатива з моніторингу призначення керівників комунальних підприємств за конкурсом реалізовується в рамках проекту «Більше фактів для діалогу», який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Нідерландів в співпраці з Антикорупційною радою при Київському міському голові. 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами