Ми працюємо: 886 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Відбулося спільне засідання робочих груп Антикорупційної ради

Середа, 21 Червень, 2017

21 червня члени робочих груп Антикорупційної ради при Київському міському голові зібралися разом для розгляду та обговорення актуальних питань в роботі дорадчого органу.

 

Першим питанням порядку денного було визначення представників громадських організацій до складу постійно діючої конкурсної комісії, яка формується при Департаменті економіки та інвестицій КМДА. На розгляд Антикорупційної ради, яка відповідно до Положення про конкурсний відбір погоджує до складу конкурсної комісії двох представників громадських організацій, надійшло три пакети документів від громадських організацій. Після розгляду на робочій групі було вирішено допустити до наступного етапу електронного голосування двох представників громадських організацій.

 

Далі учасники засідання розглянули надіслані на адресу Антикорупційної ради листи від депутатів Київради. Теми листів охоплювали широкий спектр питань: від паркування, правил проведення аукціонів з продажу нежилих приміщень до питань корупції в сферах земельних ресурсів, газозаправних станцій та міського благоустрою. За результатами обговорення було вирішено частину листів взяти на опрацювання членами робочої групи.

 

Також на засіданні членів робочих груп ознайомили із проектом «Чесна парковка», метою якого є дослідження роботи денних паркувальних майданчиків в Києві. В рамках цього питання обговорили поточний стан роботи інформаційно-аналітичної системи «Майно», що має відображати всі надходження від оплати паркування. Наразі вирішено звернутися до представників міської влади із вимогою запуску системи в роботу. 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами