Ми працюємо: 821 день

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

В КМДА обговорили конкурс на посаду головного архітектора столиці

Пятниця, 17 Червень, 2016

Сьогодні відбулося засідання робочої групи з питань організації конкурсу на посаду директора Департаменту містобудування та архітектури.

 

На засіданні члени робочої групи розглянули принципи формування ситуаційних завдань, тестів для майбутніх кандидатів, а також обговорили діюче Положення про Департамент містобудування та архітектури і ті зміни, що мають бути до нього внесені.

 

Нагадаємо, що розпорядженням голови КМДА Віталія Кличка від 12 листопада 2015 року було оголошено про проведення конкурсу на посаду директора Департаменту містобудування та архітектури. Посада залишається вакантною після того, як у жовтні 2015 року попередній директор Департаменту Сергій Целовальник подав у відставку у зв'язку із виходом на пенсію. Для організації та проведення конкурсу було створено відповідну комісію у складі 20 чоловік, включаючи Київського міського голову, працівників КМДА та представників громадськості.

Однак комісія була змушена припинити свою діяльність через відсутність згоди щодо процедури відбору п'ятірки фіналістів. На конкурс подалися 14 кандидатів, щодо більшості з яких у громадськості були серйозні застереження. Через негативний резонанс навколо конкурсу рішенням міського голови діяльність комісії було завершено до прийняття нового закону про державну службу.

 

За словами Оксани Величко, члена попереднього складу конкурсної комісії та Антикорупційної ради при Київському міському голові, нова конкурсна комісія має бути сформована обов'язково за участі представників громадськості. А останні не можуть приєднатися до комісії через відсутність спеціального документу, який регулює цю процедуру - так званого «Порядку обрання представників громадськості».

 

«Проводити конкурс без громадськості – це все одно, що його не проводити, а одразу призначити потрібну людину. «Свої люди» - представники великих забудовників, уже зібрали папки з документами і спішать взяти участь у конкурсі. Їхньою метою буде продовжити каденцію ґвалтівників міста і «віджати» під будівництво житла і торгівельних центрів те, що ще залишилося у киян – схили Дніпра, сквери, будь-які ласі шматки у центрі та околицях» - розповіла Оксана Величко, представник Реанімаційного пакету Реформ та Антикорупційної ради при Київському міському голові.

 

На думку експерта, тільки участь у комісії представників громадськості та прозоре проведення конкурсу зможуть забезпечити обрання відповідального та професійного директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

 

«Дуже хочеться, щоб завдяки збалансованому складу комісії та прозорому конкурсу, місто нарешті отримало такого Головного архітектора, який любитиме це місто, діятиме в інтересах киян, а не лише забудовників. Професіонала, який сприятиме гармонійному розвитку Києва, збереже старовину і наведе лад у цій царині» - прокоментувала Оксана Величко.

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами