Ми працюємо: 848 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Визначені фіналісти конкурсу на посаду керівника комунального театрального агентства

Пятниця, 21 Липень, 2017

Конкурсна комісія визначила двох кандидатів на посаду директора «Агентства по обслуговуванню театральної та концертної діяльності»

 

Сьогодні відбулося чергове засідання постійно діючої конкурсної комісії для конкурсного відбору кандидатур на посади керівників КП, підпорядкованих Департаменту культури КМДА. Головним питанням зустрічі стало визначення фіналістів конкурсу на посаду директора комунального підприємства. Шість кандидатів презентували свої пропозиції щодо розвитку підприємства та планів його реформування. Кожному кандидату було надано 15 хвилин на презентацію, після якої члени комісії ставили питання та уточнювали бачення кандидата майбутньої роботи підприємства.

 

 

В результаті обговорення та голосування було визначено двох кандидатів, інформацію про яких буде надано на розгляд міському голові, який і визначить нового керівника  «Агентства по обслуговуванню театральної та концертної діяльності». Відповідно до Положення, міський голова «протягом 30 днів з дня внесення конкурсною комісією відповідного подання своїм рішенням призначає на керівну посаду одного з кандидатів, запропонованих йому конкурсною комісією, та укладає з ним контракт на строк, рекомендований конкурсною комісією, але не більше трьох років» (ст. 8 Положення про конкурсний відбір).

 

Детальніше про конкурсні відбори та роботу комісій дізнайтеся на сайті Антикорупційної ради 

 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Схожі новини

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами