Ми працюємо: 848 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Вперше прийнято антикорупційну програму для Києва

Середа, 30 Березень, 2016

28 березня на засіданні Аниткорупційної ради за участі мера прийнято першу Рамкову антикорупційну програму для Києва, яка є новим підходом в Україні до антикорупційної діяльності на рівні міста. Програма розроблена експертами Антикорупційної ради, Реанімаційного пакету реформ та експертами Німецького товариства з міжнародного співробітництва (GIZ), що діє за дорученням Уряду Німеччини.

 

Рамкова антикорупційна програма - це: стратегія на три роки, стандарти реформування, вимоги законодавства та новітні підходи міжнародних організацій до боротьби з корупцією. Документ містить 9 цілей, до  кожної з яких передбачені необхідні заходи та визначені результати. Реалізація програми передбачає об’єднання зусиль секретаріату Київради, КМДА, громадської спільноти та зовнішніх експертів. 

Наступним кроком має стати прийняття Програми Київрадою. Володимир Брущенко, заступник голови АКР, висловив сподівання, що «рамкова програма стане базою для майбутніх цільових антикорупційних проектів». Пропонується, що рішенням Київради буде визначено, що на підставі рамкової програми КМДА розробить та подасть на затвердження цільову антикорупційну програму.

Віталій Кличко відзначив, що Київ має стати прикладом в боротьбі з корупцією: «Ми першими створили Антикорупційну раду, першими ввели систему електронних закупівель, першими зробили відкритий бюджет. Ми повинні бути першими у впровадженні рамкової антикорупційної програми»

Маттіас Моргнер, експерт GIZ, відзначив, що «вже у різних напрямках програми йде робота та розпочався процес змін».

Антикорупційна програма для Києва Опис до Антикорупіцйної програми для Києва

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами