Ми працюємо: 848 днів

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Зібралася комісія, яка обиратиме керівника столичного «БТІ»

Пятниця, 02 Червень, 2017

Сьогодні відбулося перше засідання конкурсної комісії, яка обиратиме кандидатів на посаду керівника КП «Київське міське бюро технічної інвентаризації».

 

На порядок денний були винесені питання обрання керівництва комісії та її подальшої роботи. Головою більшістю голосів члени комісії обрали Андрія Гудзя, директора Департаменту комунальної власності КМДА. Секретарем комісії обрано Олексія Новікова, депутата Київради (фракція «Єдність»). До наступного засідання комісії, яке відбудеться 7 липня, буде підготовано регламент роботи комісії, розіслані запити на отримання інформації про роботу комунального підприємства, його фінансове становище, звіти та інше.

 

Раніше Антикорупційна рада при Київському міському голові погодила до складу конкурсної комісії від громадськості Володимира Герасименка, представника ГО «Правозахисний рух «Незалежність».

 

Слідкуйте за роботою конкурсної комісії на сайті Антикорупційної ради. 

 

Ініціатива з моніторингу призначення керівників комунальних підприємств за конкурсом реалізовується в рамках проекту «Більше фактів для діалогу», який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Нідерландів в співпраці з Антикорупційною радою при Київському міському голові. 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами