Ми працюємо: 821 день

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Зовнішня реклама, паркування та обрання керівників комунальних підприємств

Середа, 14 Грудень, 2016

Відбулося засідання робочої групи Антикорупційної ради

 

13 грудня відбулося засідання робочої групи по розробці процедур, що унеможливлять або мінімізують корупційну складову, Антикорупційної ради. Серед питань, розглянутих на засіданні питання реформування паркувального простору столиці та участь представників Антикорупційної ради у перевірці діяльності керівника КП «Київтранспарксервіс», імплементація Рамкової програми управлінських реформ та впровадження заходів із запобігання корупції для міста Києва, реформування сфери зовнішньої реклами та делегування представників антикорупційних громадських організацій до нових конкурсних комісій з обрання керівників комунального господарства.

 

Першим питанням обговорення стали пропозиції відділу реклами Департаменту містобудування та архітектури КМДА. Департаментом було надіслано на робочу групу проект порядку здійснення обстежень місць розміщення рекламних засобів, складання вимог про усунення порушень,  прийняття рішень про демонтаж та здійснення демонтажу рекламних засобів.

 

«Даний документ потрібен для того, щоб в першу чергу КП «Київреклама» мало обов’язок коли інспектор виявляє незаконні рекламні конструкції протягом доби передати їх робочому органу, який зобов'язаний відреагувати на цей звіт виписуванням вимоги про демонтаж», - прокоментувала мету проекту Наталія Гончарова, начальник відділу реклами Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

 

На засіданні також були присутні представники столичних компаній-операторів зовнішньої реклами. Представники бізнесу зазначили, що запропонований Департаментом КМДА проект має характер регуляторного акту і потребує доопрацювання. За результатами обговорення учасники засідання вирішили взяти за основу проект Порядку, рекомендувати розробникам визначитись із статусом документу (регуляторний чи нерегуляторний), звернутись до представників рекламного бізнесу та експертів підгодовувати свої пропозиції щодо положень такого порядку.

 

Також вирішили підготувати лист міському голові з інформацією про порушення строків виконання доручення міського голови стосовно розроблення відповідних документів у сфері зовнішньої реклами, наданого за результатами минулих засідань Антикорупційної ради.

 

Наступним розглядалося питання паркування. Обговорили подальшу долю рекомендацій, озвучених на засіданні Антикорупційної ради 21 листопада. Тоді міському голові були озвученні такі рекомендації щодо подолання корупційних ризиків у паркувальній сфері, як  відкриття даних про надходження зі сплати за паркування, легалізація паркувальних майданчиків та паркувальних місць (додаток №5) та інші. Учасники засідання вирішили звернутися до міського голови із проханням дати доручення забезпечити виконання даних рекомендацій.

 

 Також було рекомендовано представникам Антикорупційної ради, делегованим до комісії з перевірки діяльності директора КП «Київтранспарксервіс», звернутися до керівництва комісії із вимогою надати всі документи, напрацьовані за результатами роботи комісії. Справа в тому, що представники Антикорупційної ради, включенні до комісії, жодного разу не були запрошенні на засідання комісії та не повідомленні про результати її діяльності.

 

«Зі мною ніхто не зв’язувався з приводу того, яким чином проводяться засідання комісії, ніхто не запрошував на засідання цієї комісії. Навіть про включення у склад цієї комісії ніхто не попереджав. У той же час мені відомо, що перевірки на підприємстві тривають», - зазначив член комісії з перевірки діяльності директора КП «Київтранспарксервіс» від Антикорупційної ради Віталій Гриб.

 

Третім питанням став розгляд листів Департаменту охорони здоров`я та Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА про необхідність делегування представників Антикорупційної ради до складу конкурсних комісій з відбору претендентів на посади директорів комунальних підприємств. За результатами обговорення було прийнято рішення розпочати прийом документів від антикорупційних громадських організацій, які бажають взяти участь у роботі комісій. Відповідні оголошення були опубліковані на сайті Антикорупційної ради.

 - конкурсна комісія при Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА

- конкурсна комісія при Департаменті охорони здоров’я КМДА

 

Завершилось засідання розглядом питання імплементації Рамкової програми управлінських реформ та впровадження заходів із запобігання корупції для міста Києва. Нагадаємо, даний документ був затверджений Київрадою 8 грудня.

 

Учасники засідання обговорили механізми контролю за виконанням програми. Були озвученні пропозиції скласти календар виконання заходів програми у 2017 році та рекомендувати міському голові надати відповідне доручення забезпечити належний контроль за виконанням заходів.

 

 Наразі члени робочої групи підготують пропозиції щодо механізму моніторингу виконання документа громадськістю та Антикорупційною радою. 

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами