Ми працюємо: 821 день

Гаряча лінія: +38 (096) 588-11-88 Антикорупційний телефон КМДА FaceBook Электронная почта

Звітуємо про досягнення Антикорупційної ради

Середа, 03 Серпень, 2016

Київрада ухвалила три антикорупційні рішення, серед розробників яких були експерти Антикорупційної ради при Київському міському голові та «РПР – Київ».         

 

21 липня 2016 року Київрада ухвалила рішення «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектору економіки в місті Києві». Рішення набуває чинності з 01 вересня 2016 р.

 

28 липня 2016 року Київрада ухвалила проекти рішень «Про визначення переліків адміністративних послуг, які надаються через центри надання адміністративних послуг в місті Києві», «Про затвердження Концепції розвитку центрів надання адміністративних послуг у місті Києві на 2016-2018 роки».

 

Детальніше про ці рішення та перспективи їх запровадження читайте на сайті Антикорупційної ради - http://korupcii-v-kyevi.net

 

«Прийняття вказаних рішень є результатом спільної роботи Антикорупційної ради, експертів громадської платформи «Реанімаційний Пакет Реформ», депутатів Київської міської ради та фахівців Київської міської державної адміністрації. Надзвичайно важливими на сьогодні є питання ефективної імплементації ухвалених рішень», - прокоментував Петро Макаренко, координатор Антикорупційної ради при Київському міському голові

Також інформуємо, що на засіданні 28 липня Київрада ухвалила проект рішення про створення Управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської держаної адміністрації). Антикорупційна рада неодноразово надавала рекомендації щодо важливості утворення зазначеного структурного підрозділу в КМДА.

 

Продовжується процес погодження в комісіях Київради проекту рішення «Про затвердження Рамкової антикорупційної програми для міста Києва». Проект рішення вже розглянули та підтримали 8 постійних комісій Київради (комісія з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зав’язків; комісія з питань транспорту, зв’язку та реклами; комісія з питань регламенту та депутатської етики; з питань культури, туризму та інформаційної політики; комісія з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики; комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку; комісія з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, комісія з питань власності).

 

Також 28 липня комісією з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції (яка є профільною) – створено робочу групу для опрацювання проекту рішення. Роботу групи заплановано на серпень 2016 року.

Чекаємо на Вас:

Наша сторінка у Facebook

Слідкуйте за нами

Пошук

Найпопулярніші

Зворотній зв’язок

Будь ласка заповніть форму і найближчим часом ми зв’яжемось з Вами